Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel december elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel december elején jöttünk össze, őt és engem is már elhívtak egy szilveszteri buliba. Nem lenne korai együtt szilveszterezni? Nem ismerem a barátait ő sem az enyéimet.

Figyelt kérdés
Meg akkor dönteni kéne, hogy én megyek vele az ő bulijába, vagy ő jön abba a buliba, ahova engem hívtak.
2016. dec. 17. 00:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai együtt szilveszterezni. Vannak akik 1 hét után összeköltöznek. Majd idővel úgyis választani kell kinek a barátaival szilvesztereztek. Jövő szilveszternél ugyanez a probléma fent fog állni hogy kinek a barátaival.
2016. dec. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele erről, azt mondta, ő a legjobb barátnőivel menne szilveszterezni és az csajos szilveszter lenne így ott nem érezném jól magamat. Majd megemlítem neki, hogy jöjjön el abba a buliba hova engem hívtak.
2016. dec. 17. 00:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van saját bulitok ahova hívtak hát menjetek oda külön-külön. Amennyiben így érzitek, hogy kellemetlen lenne ilyen hirtelen...
2016. dec. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Ebben az esetben menjen mindenki ahova hívták. Ő a barátnőivel te a barátaiddal. Később meg majd meglátjátok. Lehet a szilveszter mindig ilyen lesz és ő csajos bulit szeretne. Majd alakul.
2016. dec. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Ja a szilveszer ilyen nagyon különleges?


A kérdést már megválaszoltad magadnak korábban... :)


Mindenki arra menjen, amerre szeretne. Nem kötelező folyton együtt lennetek. Neked vannak barátaid, meg neki is.


30/F

2016. dec. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a barátok bemutatásávak várjatok még. Először ismerjétek meg egymást rendesen, utána jöhetnek a barátok és a család:)
2016. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, hogy lenne-e kedve eljönni abba a buliba ahova engem hívtak. Írta hogy már régóta nem volt alkalma bulizni a legjobb barátnőivel így mindenképp őket választja. Idén még egyszer találkozunk hogy megajándékozzuk egymást Karácsony előtt pár nappal, aztán elutazik a rokonaihoz az ünnepek idejére így utána legközelebb csak jövő januárban látjuk egymást.

Szerintem így teljesen korrekt, tényleg friss a kapcsolat még.

2016. dec. 18. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:
meg ha nem a hűség mintaképe hamar kiderűl..
2016. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez egy jó lehetőség az ismerkedésre, és arra is, hogy a szabadságoddal élve azért a saját társaságodba is átmenj (ha időben és térben megoldható), vagy épp arra, hogy nemet mondj, és a saját társaságot válaszd.

Felnőtt emberek esetén egyiknek sincs negatív következménye.

2016. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!