Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerint kötelező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint kötelező szeretnem a barátait, és ha nem igy teszem akkor nem szeretem Őt sem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk egyutt,nem kedvelem a baratait, de eddig mindig alkalmazkodtam hozzájuk a párom kedveert. Mindig elmentem veluk ha volt valami osszejovetel meg nyaralni is voltunk pedig tudtam hogy nagyon nem erzem majd jol magam,igy is lett.

Egész decemberben reggel 8 tol este 8ig dolgozok,hetfotol vasarnapig,semmire sincs idom, van egy kutyánk szegenykem egyedul van allandoan.Fut az egesz ház, es amikor este hazaesunk egymással se tudunk foglalkozni. Ezt mind elmondtam neki de Ö azt mondta h Ö is dolgozik es h megis el tud menni,én meg mondtam neki. hogy menjen nyugodtan en haza megyek pihnni. Erre most en vagyok a szemet es en nem szeretem ot.

Szerintetek?


2016. dec. 17. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, nagy ívben ejt rád a párod. Soha nem kérnénk egymástól olyat, amit a másik nem szeret.
2016. dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagy butaság. Mi az, hogy kötelező? Ilyen nincs... Emberek vagyunk, nem lehet mindenki szimpatikus nekünk, erről nem mi tehetünk, nem tudjuk befolyásolni az érzéseinket.

Ő kedveli amúgy a te összes barátnődet? Mert biztos vagyok benne, hogy nem.

2016. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

szerintem a párod egy segg

ha nála ettől függ a szeretet,akkor ott baj van nagy

2016. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
Hát ez bizony egy méretes farok.
2016. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a haveroknak való bemutatkozással volt gáz. Én nem szeretek bulizni. Kiéltem magam egyetem alatt, nem hiányzik, hogy egy dizsiben rázzam magam hajnalig. A párom 31 évesen még mindig menne minden hétvégén, ha nem lennék.

Állandóan veszekedett velem, hogy menjek én is, nem olyan nagy dolog ez, nem igaz, hogy nem bírom ki. De kibírom... de azért menjek heti egyszer legalább bulizni, hogy "kibírjam"? Ha egyszer nem akarom, akkor hagy ne menjek.

Erre jött az, hogy akkor sosem fogok találkozni a barátaival?

De, ha nem bulizni mennek... Ott elgondolkodott egy kicsit ő is, hiszen elmondtam, hogy szívesen megismerkedek velük, de nem egy mámoros éjszakán, ahol egy helón kívül értelmes társalgást úgysem lehet folytatni. Csináljunk valami olyat, ahol beszélgetni lehet, iszogatni is, de nem disco. Szerintem akkor jött rá, hogy ő csak akkor találkozik a barátaival, ha bulizni mennek.

Próbált valami olyan alkalmat leszervezni, amikor nem bulizni mennek, de a haverok nem voltak igazán vevők erre, szóval ennyi. Alapból hátránnyal indultunk egymás szemében a barátokkal, mert én nem voltam és nem is leszek egy bulis típus. Emiatt kicsit ferde szemmel néznek rám. Nem kell engem szeretni és nekem sem kell őket. A párom eljárhat velük amikor csak akar, de engem ne kínozzanak vele. A párom ezt elfogadta, a barátai rágják a fülét, hogy lehet nem ilyen nő illik mellé. Ők sokszor felbujtják, hogy próbáljon meg engem is megdumálni, de kicsit már az az érzésem, hogy csak azért, hogy végre végérvényesen összevesszünk ezen. Szerencsére ennél kicsit okosabb vagyok. :D

2016. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetoen provlema ha a parnak nem alakul ki kozos barati tarsasaga mert ohatatlanul is kell a masik barataival idot tolteni.


Sajnis sok kapcsolat rament mar erre. En is utaltam az exem baratait. De nem volt ebbol problema csak igy meg kevesebb idot tudtunk egyutt tolteni.

2016. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!