Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ideiglenesen kivont, örökölt...

Zola01 kérdése:

Ideiglenesen kivont, örökölt autót szeretném forgalomba helyezni kissebb nehézségekkel. Hogy tegyem?

Figyelt kérdés

Rövid történet:

Örököltem egy autót. Anyagi okok miatt testvérem kivonatta a forgalomból.

-Le lett adva a rendszám és a forgalmi.

-Idő közben lejárt a műszaki.


Nah most műszakiztatni kellene de ugye ahhoz kell a forgalmi a forgalmi hogy viszont kell a műszaki parpír (ha jól informálódtam)


Legelső körben kellene a forgalmi. Ami kell a biztosításhoz is. Szóval kell a a kötelező. és ezután kellene a műszaki.


Na már most ez így üti egymást szóval ezt hogy szokták megoldani? Mit kellene tennem legelső körben? Lépésről lépésre eltudnátok mondani.


+(forgalmi tulajdonos hiányában lett állítólag kivonva)

Voltam érdeklődni kormányablakba ott azt mondták hogy kötelező biztosítás elég a műszakihoz és hogy nem kell semmit se intéznem műszaki előtt csak a kötelezőt.


Szóval kérnék hasznos tippeket hogy most akkor mit is csináljak? (a szerelőm aki viszi műszakira megint egy másik változatot mondott)


Segítsetek kérlek. HELP.



2016. szept. 9. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj be az okmányirodába és mondd el, hogy mit szeretnél utána ők úgyis úgy állítgatják a papírokat, hogy mindenre legyen lehetőség.
2016. szept. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!