Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem ciki, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem ciki, ha a férfival soha sehova nem tudunk elmenni?

Figyelt kérdés
A barátnőim közül a legtöbbjük kocsival tud menni a párjával. Mi így nem tudunk menni sehova vagy csak a közelbe, ahonnan gyakrabban jön busz.
2016. dec. 18. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Eddig ezt hogy oldottad meg?
2016. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki!

Mi busszal közlekedünk,mert egyikünknek sincs se jogsija se kocsija!De úgy veszem észre h neked ciki...

2016. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor soha sehova vagy nem soha nem sehova?
2016. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

akkor keress magadnak egy olyan pasit akinek van kocsija! Ha már ekkora nagy probléma ez neked!


Vagy tanuljatok meg vezetni és vegyetek autót.

2016. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért, Mucsaröcsögealsón laktok a semmi közepén, ahol nincs semmi?


De ha ez téged ennyire zavar, akkor tanulj meg vezetni, és vegyél te egy autót.

2016. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat ha téged ez zavar akkor keress olyan pasit akinek kocsija és ideje van csavarogni!
2016. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha soha vagy ritkán, és csak a közelbe mentek?


Azért lássuk be kellemetlen egy kapcsolatban, hogy szinte alig tudnak menni valahova a párok. Nagyon korlátozottak az esélyek.

Nekünk van kocsink, de napközben tömeg közlekedünk. Ha messzebb akarunk menni elővesszük és mennyivel könnyebb, egyszerűbb. Nem kell semmihez igazodni.

2016. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha azt kérded, hogy a többiekhez képest ciki-e? hát egy frászt, de az eléggé felületes kapcsolat akkor.

Ha az a kérdés, hogy ez hogyan hat a kapcsolatra... hát nem jól.

Másfél évig mi is voltunk ebben - nehéz volt, de azért néha csak sikerült valami közös élmény, program

2016. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, ciki valakik előtt lehet valami, erre gondolsz? Ki előtt?

De azt sem értem, hogy miért nem tudtok sehova elmenni, hiszen kb. mindenhova el lehet jutni kocsi nélkül is.

2016. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát amúgy nem ciki! CSak sokkal kényelmetlenebb folyton buszozni :)

Én örülök hogy nerkem is van kocsim és a barátomnak is, így sokkal könnyebb megoldani mindent.. :)

De tényleg, ne fogd fel hogy ez ciki lenne hogy buszoztok!! Sokan buszoznak rajtattok kívül, amíg nekem se volt kocsim, addig én is

2016. dec. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!