Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ciki, hogy szakítás után 1,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, hogy szakítás után 1,5 hónappal új férfival ismerkedek?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatról volt szó, 1,5 hónapja szakítottunk, de az utóbbi időben inkább csak ragaszkodás volt részemről így bár keményen hangzik hamar túltettem magam rajta.

Véletlen ismerkedtünk össze a férfival akivel eléggé egy hullámhosszon vagyunk.

Úgy érzem, hogy nincsenek olyan dolgok ami miatt a volt páromhoz hasonlítanám csak azért mégis fura számomra, hogy ilyen hamar új férfival randizgatok.



2014. jan. 16. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki.
2014. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És ha mi itt azt mondjuk, hogy ciki, akkor megszakítasz vele minden kapcsolatot?


Nooormális?

2014. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megszakítani nem fogom a kapcsolatot, de azért 4 év csak 4 év és 1,5 hónap után túlléptem, meg amúgy is ő szakított, szóval...
2014. jan. 16. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
De ne legyél hülye, hogy GYK-s idegenek véleményétől teszed függővé a társkeresésedet!
2014. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!