Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam barátnőmet?

Figyelt kérdés
Pár hete jöttünk össze barátnőmmel....így útközben kiderült hogy elég konzervativ maradi felfogása van és ez kibírhatatlan számomra....de ő nagyon belém van esve, valahogy már úgy érzem h nem vagyok hajlandó elviselni. Hogyan fejezzem be? mit mondjak neki? Lányok , ti iylenkor mit halllanátok legszívesebben? 18/f
2010. máj. 2. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy konzervatív, és maradi felfogás?
2010. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szívesen semmi ilyesmit nem hallanánk. :D

de figyelj, mondd meg neki valahogy finoman h nem tetszik a stílusa..(: lehet, még a végén meg is változik. :D vagy nem.. de mindegy is. :D csak kedvesen add neki elő h mi a baj, és ne legyél egy bunkó hülye.(:

2010. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
az például abban nyílvánul meg h pl be kellett mutatkoznom édesanyának h elvihessem randizni, pl két hétig nem csókolóztunk mert szte az korai...stbstb
2010. máj. 2. 21:01
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Talán az, hogy nem akarja, hogy pár hét után megdugd.

Ha nagyon nem akarod, akkor meg mondd meg neki, hogy tavarina, konyec és kész.

2010. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már öreg vagyok a hülyéskedéshez. Nekem az esne a legjobban, ha őszinte lennél velem. Mondd azt, hogy ne haragudj, de nem megy ez a kapcs nekem, legyen vége. Ennyi. Ne ragozd túl, nem kell megbántani, de ne húzd sokáig.
2010. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A legjobb az lenne ha megbeszélnétek és nem dobnád egyből! Szereted? Mert akkor ilyen kis hülyeség miatt dobni...hát...

Ha mindenképpen dobni akarod és nem akarsz neki nagy fájdalmat (ami elkerülhetetlen, mivel beléd van esve) akkor csak az őszintét mondd el neki, de arra ügyelj h ne durván, hanem olyan kis finoman...

2010. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Inkább mi az, hogy mit hallanánk szívesen? Ha tényleg szeret, nem hallaná szívesen sehogyan sem, hogy dobni akarod...bocs, de tényleg
2010. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mondd meg neki, hogy nem akarod folytatni. Pár hét után ez nem akkora dolog.
2010. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondj neki olyant, h nem tetszik a stilusa, meg h konzervativ... abbol csak vita lenne, megbantanad, megsertened, es haragudna rad, az meg senkinek se jo, es csak vita lenne belole. Megvaltozni sztem nem fog, o ilyen.. ha biztos vagy benne, h szakitani akarsz ,akkor egyszeruen mondjad azt, hogy ugy erzed hogy koztetek megsem lehet semmi mert elegge kulonbozoek vagytok.

Ennyi.

25/L

2010. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Őszinteség mindig működik! Lehet ott akkor nem a legkellemesebb, de megéri! 25/f
2010. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!