Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Nagyon összetör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Nagyon összetört a szívem!?

Figyelt kérdés
A barátommal par hónapig jártunk..de azt vettem eszre h mindig csak én irok neki!Egyszer kipróbáltam h nem irok neki es nem is köszönöm..azota nem beszéltünk..aztan rairtam h mi a baj es h mar nem is beszélünk meg ilyenek..de nem irt vissza!Nem beszel velem..egyszer odahivtam magamhoz de elsétált!Eddig ugy gondoltam h szakitunk..de ma mikor lattam a suliban akkor ugy ereztem h én meg nagyon szeretem!Nem akarom h veget érjen!!Most mit csinaljak?Előre is koszonom a válaszokat!

2016. dec. 20. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló eset játszódott le néhány hete: barátnőmre minsig én írtam, érdeklődtem ő az utóbbi napokban nem. Távkapcsolat volt, szakítottunk. Sajnálom, de ezt le kell rendeznetek, nem tudom hány évesek vagytok, de kissé gyerekes hogy meglát és elsétál. Miért nem lehet megbeszélni az ilyesmit. Ahogy elnézem ő már nem szeretnw veled lenni, csak eléggé bunkó hogy nem tudja megmondani neked szemtől szembe.
2016. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem úgy tűnik, hogy a barátod lett volna...szerintem csak te képzeled ezt a fejedben
2016. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ő mitől volt a barátod? Attól, hogy néha szóba állt veled?
2016. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De gáz. Az ilyenre kár könnyet hullajtani, már bocsi, hogy ha ez kíméletlenül hangzik, de pár pofáraesés után már magad is be fogod látni.

Aki arra sem képes, hogy szakítson veled, annak különösebben nincs jelleme.

2016. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat!De a barátom volt..kezen fogva jártunk es csókolóztunk!Nem mesélnem be magamnak aueet ezt!
2016. dec. 21. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!