Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a bunkókat választják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bob Stone kérdése:

Miért a bunkókat választják a nők és nekik szülnek?

Figyelt kérdés

Manapság mintha valami fájna a nőknek és az nem az eszük !

Miért kell a bunkót vagy a szürkét választani ?!

Mi a fsz értelme van ennek ? Most komolyan...

A harp befolyásol, hogy csak hülyék szülessenek ?

Mi ez a nem természetes szelekció ???? Fáj ha valaki kedves típus ?!



2016. dec. 21. 09:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
51%
Sok nő mondja a normális kedves férfiak unalmasak, meg nyálasak nem férfiasok. De helyi macsók aki veri agyba főbe nőt, többször megcsalja a nőt, az izgalmas, ő igazi férfiak!
2016. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Mojjo ***** válasza:
85%
Az 1-es és 8-as válaszolónál a pont. A kérdezőnek nyílván savanyú a szőlő. Egyrészt. Másrészt ez az írása túl sok kedvességről, empátiáról nem árulkodik. Talán magába kéne néznie...
2016. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, de ebből a kérdésből csak annyit tudtam meg, hogy te is bunkó vagy.


Nekem az apám elég agresszív volt. Örülök, ha valaki nyíltan agresszív, mert el tudom kerülni. De ha valaki ilyen sunyi módon az, mint te, hogy ő kedves, rendes, de minden nő egyforma... na az egy csapda. Marad az, hogy minden férfit kerülök. Ki tudja, kiben mi lapul.

2016. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%

Egyrészt, te "kedves típus" helyett például magadra gondolsz? Magadra, aki általánosítasz, dühöngesz? Kösz, de ilyen "kedves típusból" valóban nem kérek.


A másik: ennyire belelátsz mások kapcsolatába? :D Az én páromról is hallottam elég sok rosszat, mások véleménye alapján tahó, bunkó, "rosszfiú", stb. Mindezt azért, mert kicsit visszahúzódó érzelmi téren, nem nagyon mutat érzelmet olyanok felé, akik nem állnak hozzá nagyon közel... nem igazán szeret cseverészni, jópofizni, ha pedig úgy érzi, hogy igazságtalanul bánnak vele, akkor kiáll magáért (mellesleg teljesen jólnevelt stílusban), erre még rátesz egy lapáttal a külseje, szakállas, nem kigyúrt de izmos, tipikus rocker öltözet, sokan már ennyiből kihozzák, hogy biztos valami alja tuskó :D Attól meg, hogy 20 évesen már saját autója volt, nyilvánvalóan a világ legszemetebb embere sokak szemében.

Ehhez képest a hozzá közel állókkal NAGYON kedves, segítőkész, a családja és a barátai bármikor bármiben számíthatnak rá, meg persze én is, plusz velem bújós, romantikus, és SOHA nem lenne velem bunkó. Törődik velem, mindig kedveskedik valamivel, akár azzal, hogy meglep egy szál rózsával néha, akár olyan apróságokkal, hogy felrakja a törölközőmet a radiátorra melegedni, mielőtt megyek zuhanyozni, hogy jó meleg legyen, és ne fázzak. A legtündéribb, legaranyosabb ember, akivel valaha találkoztam.

Az, hogy más kívülről ebből mennyit lát, az már nem az én bajom. Ha más ránéz, és azt gondolja, hogy tahó, vagy épp elcsíp a beszélgetésünkből 1-1 mondatot, mikor viccből beszólogatunk egymásnak, és ebből az jön le neki, hogy nem bánik jól velem.... hát gondolja. Kit érdekel? :D Attól még én tudom, hogy nem így van.

Nem kéne ítélkezni olyan emberekről, akiket nem ismersz NAGYON közelről.

2016. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%

Lehet szidni mindenkit, a nőket, a férfiakat, az álltalánosítókat, lehet szidni a kérdezőt. Amíg van kit szidni addig fogják is az emberek.

Ilyen kérdést kitenni pedig felesleges, lerágott csont.


Persze én is folyamatosan látom hogy szó szerint bunkó férfiakra ragadnak a nők. De!

Azt is látom hogy mellette hány ember normális az ismerettségi körömben aki párkapcsolatban van. Csak a jót nem vesszük észre, mert az megszokott, mert az normális. De azt hogy a bunkó megint becsajozik, én meg este magányosan alszom el, azt rögtön észrevesszük, mert meghökkentő, fájó.

Ennyi, gondold át a dolgot.

2016. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
20%

#13


Sebaj, jó társaság lsz majd az 5000 macskád. Kormi, Nyávi, Cirmos és Tappancs majd jól elnyávogják hogy hová tetted a kavintont.

2016. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
49%

A nőknek a céltudatos önbizalommal teli férfiak vonzóak. Nem a bunkók. Az, hogy valaki kedves, attól még lehet egy puhapöts, aki mellett a nő nem érzi magát nőnek. Pl. az a rinyálás, amit itt most előadtál, az kb. egy instant "max havernak!" reakciót vált ki a csajok 90%ából. Ez nem a csajok, hanem a te hibád. Gondold végig: itt van egy rinyáló csávó, aki bele van merevedve ebbe fikázó pózba, hogy mindenki hülye, csak ő helikopter, csípőből a csajokat hibáztatja, akiket elvileg meg akar hódítani... :D te, ha csaj lennél, akarnál-e valamit egy ilyen faszitól?


Ahogy angol nyelvterületen mondani szokták: "Grow some balls!"

2016. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%
Gyűlölöm a macskákat, de neked miben lenne rossz, ha én egyedül maradok? Nem hiszem, hogy ismerjük egymást. Eddig is elvoltam egyedül, ezután sem lesz probléma.
2016. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Sanda gyanúm, hogy a kérdező erre már nem fog semmit reagálni...
2016. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
82%

Az a problémád hogy a bunkókat választják a nők és nem téged, aki szerint a nőknek nincs eszük.


Hmmm... nem tudom melyik a rosszabb!

2016. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!