Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a bunkókat vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sunshine baby kérdése:

Miért csak a bunkókat vagy a foglalt pasikat vonzom?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy:D?
2014. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bunkókat? mert ilyenek a nők, tisztelet a kivételnek.

foglaltak? nem hiába foglaltak, és ezért te is kiszúrtad őket

2014. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz a mágnesed
2014. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok. De hogy tudom ezt kiküszöbölni. Normális pasit akarok
2014. máj. 28. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem túl szép vagy. Es a bunkok ugy vannak vele, h beprobalkozik. Hidd el megérkezik a szõke herceg, csak erkély meg ra. Nálam is igy volt. Most nagyon becsülöm!
2014. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt vagyok, de kit érdekel gondolom, ezért vonzod őket.
2014. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bloodking válasza:
Mert a nők már ilyenek. Bunkó kell nekik és azt is választják. Aztán meg sírnak hogy nem jó. Hogy honnan tudom? Onnan hogy már nem az első barátnőm hagyott el egy másikért aki szívatta csak. Azután meg jöttek sírva hozzám volt hogy bevert szemmel hogy megbánta a dolgot. Na ekkor dobtam be az ütőkártyámat. "Te választottad azt a faszt most akkor szopjad csak. Ne gyere nekem sírni. Nem vagy már nekem több mint egy idegen ember."
2014. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!