Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy az új pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy az új pasi nem olyan mint a másik volt de mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Életem első pasija megcsalt és ez engem nagyon rosszul érintett. Ennek már 2,5 éve de nekem azóta nem volt kapcsolatom. Most viszont nagyon jól alakul egy fiúval minden, viszont borzalmasan elkezdtem félni, hogy mi lesz ha megcsal? Nagyon szeretem ezt a fiút és nem akarom elveszíteni de ahogy egyre erősebbek az érzéseim felé úgy egyre inkább félek.

Szerintetek beszéljek vele erről vagy rendezzem le a dolgokat magamban valahogy?



2016. dec. 23. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Magadban. Tanulj meg bízni. A bizalom nem azon alapul, hogy ténylegesen nem fognak megcsalni, hanem ettől független.


Azt vedd észre, hogy tegyük föl megcsal öt hónap múlva. Ha addig tudsz bízni benne, akkor lesz öt nagyon szép hónapod, ha viszont nem tudsz, akkor ez be fogja árnyékolni azt az időt is, ami nektek jár.


Ha megcsal akkor is megfog, ha nem bízol. Sőt.

2016. dec. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit lehetnel fele bizalommal,bar azt honnan tudod pontosan hogy o biztos nem fog megcsalni,mikor meg sehol se tartotok a kapcsolatban.Persze erre merget venni kesobb se kene.
2016. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele erről - miért ne, ha összetartoztok. Nagyon igazságtalannak fogja tartani a felvetést, de nem baj.

Nekem is volt olyan osztálytársam, aki börtönbeli konfliktusban halt meg, miután ő is ölt egyet ott (is).

Eléggé nem érteném, ha valaki attól tartana, hogy hátha én is... de mindegy - az őszinteségből ne legyen már baj.

2016. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog megnyílni egy ilyen mély sebbel a szíveden. DE! meg kellene nyílnod a párod előtt ezzel. Ő lesz az, ha tudja hogy így érzel, találni fog módot arra, hogy éreztesse veled, hogy mennyire szeret. Bízni kell akkor is, ha egyszer már csúnyán becsaptak, viszont felejteni nem szabad.
2016. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem nem megcsaltak, de a 8 evvel ezelotti baratom megeroszakolt es utott. Gondolhatod...


Kellett jo par ev h rajojjek h egy egy fereg miatt nem kell az egesz tovabbi eletemet elcseszni azzal h a sajat kapcsolataimat olom meg a bizalmatlansagommal. Ha nem tudsz benne bizni, semmi ertelme. Nem o csalt meg. O meg megerdemli a bizalmad, amig el nem jatssza.

2016. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!