Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha mégis úgy adódna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rudi* kérdése:

Lányok! Ha mégis úgy adódna, hogy egy kapcsolaton kívül, érzékiségre, testiségre vagy szexualitásra vágynátok egy másik fiúval, annak van e számotokra olyan elfogadható formája, ami nem jelentené nektek azt hogy azzal megcsalnátok a párotokat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Maximum harmadiknak bevenni, de nalam az nem palya. Szoval nincs
2015. febr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Onnantól fogva hogy hozzáérek vagy akár csak eljárkálok mással, már megcsaltam a páromat. Nézegetni valakit egy dolog. Hogy tetszik valaki, az is egy dolog. Nyitni felé már sok. A megcsalás itt kezdődik ennél a szándéknál még akkor is, ha egy csók sem volt. Felesleges ezt szépíteni.
2015. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Bevallom ezt én is így gondolom ahogy írtátok. De az igazság, hogy azért tettem fel ezt a kérdést, mert úgy hallottam, vannak akik erről azért másképp gondolkodnak. És nem a swingeresekre gondolnék. Valóban vannak ilyen lányok...???
2015. febr. 11. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy elejétől fogva tudja rólam a kedvesem, hogy nem vagyok monogám, több szerelmi kapcsolatra vágyom, ezt ovis korom óta mindenki tudja rólam.

Tehát ennek tudatában döntött amellett, hogy velem van - akár ő is poli, akár mono.

És ha van másik vonzalom, akkor töviről hegyire elmesélem neki, hogy hogy alakult ki a másik fiú iránt a vonzalmam, mindent elmesélek róla, és egyeztetek vele mindenről, ahogy a másik fiúval alakul a kapcsolat, hogy hogyan érinti ez őt, a meglévő kedvesemet.

Ha nagyon rosszul, akkor elhagy inkább, volt rá példa.

2015. aug. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!