Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így akarja újrakezdeni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így akarja újrakezdeni vagy miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Szakítás után vagyunk, de havonta-kéthavonta megtalál a volt pasim. Először azzal kezdi, hogy rosszat álmodott velem kapcsolatban, és szeretné pusztán emberbaráti szeretetből megkérdezni, hogy vagyok. Ez eddig oké is, de utána jön a "hogy van az új pasid", valamint a "mióta csalsz vele" jellegű kérdéskör, ami után én gyorsan lezárom a beszélgetést, mert belehergeli magát, és akkor órákig nem szabadulok tőle. (Persze nincs senkim, és sosem csaltam meg, de ez már nem is tartozna rá.) Azt még elmondja, hogy mennyire szenved nélkülem. Valójában nem értem, hogy mit akar, miért keres és bánt a szavaival, ha még mindig szeret.

Ti mit gondoltok?


2016. dec. 23. 18:20
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ha számít valamit, én szakítottam pár hónapja, de már régebben is voltak gondok, azt akarta, h csak vele legyek mindig, vele foglalkozzak stb.
2016. dec. 23. 18:33
 2/15 anonim ***** válasza:

A másik oldal vagyok.

Mármint én is nő vagyok, de engem hagyott el életem szerelme.

12 év után.

Semmit sem szerettem volna/szeretnék jobban, mint visszakapni őt, újrakezdeni, vagy folytatni, bárhogy is mondjuk. Tehát vele lenni.

Az a legfontosabb, hogy boldog legyen, az agyam tudja, de a szívem, a lelkem nem tudja elfogadni, hogy már más mellett boldog.

Egyik pillanatban sírva könyörgök neki, hogy kezdjük újra, másik pillanatban a rbancát szidom, hogy elrabolta tőlem, és ugyanezeket mondogatom.

Amiket írtál, pl. hogy régóta megcsalt (állítása szerint soha, a nő is csak a szakítás után került a képbe), mikor utaznak romantikázni, munkaheyln is biztos minden pillanatot együtt töltenek, stb.

Nem tudom ezt megmagyarázni.

Van ilyenkor egy kettősség az emberben.

Szereti a másikat, tényleg vissza akarja kapni, de közben meg tudni akarja az igazságot, akkor is, ha fáj. És tudom, hogy hülyeség, de ilyenkor kombinálunk. A legapróbb dolgokból világméretű következtetéseket vonunk le.

lehet nem tudod ezt megérteni a másik oldalon, meg nem kívánok neked rosszat, de ha egyszer te leszel ezen az oldalon, elhagynak, fájni fogsz, szenvedsz, nem fogod érteni a helyzetet, akkor jó eséllyel te is ugyanígy fogsz viselkedni. Keresed majd az indokod, mivel hívd fel, és bár szereted, de a szavaiddal kikészíted.

Egy pszichológus biztos értelmesebben el tudná mondani, bocsi.

2016. dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nálunk NEM történt megcsalás, és nincs új pasim sem. A volt barátom csak feltételez mindent, és ezzel éri el, hogy végleg ellökjem.
2016. dec. 23. 19:07
 4/15 anonim ***** válasza:

Beteg az az ember.... jól tetted, hogy szakítottál vele, én ennyit se beszélnék már vele.

A kedvesem exe bő egy évig zaklatta hasonló hülye szövegekkel, meg sms-ek százaival.

2016. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2016. dec. 23. 19:39
 6/15 anonim ***** válasza:

értettem, nálunk sem csalt meg, de valamiért ilyenkor ez a tévképzet jelenik meg az ember agyában.

valahogy bántani akarja a másikat, de közben szereti.

2016. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6

Nekem olyan kapcsolat nem kell, ahol bántjuk a másikat, az sérült jellemre vall. Kicsit lelkiterror érzést is kelt, amit utálok.

Te hogy gondolod?

2016. dec. 23. 20:31
 8/15 anonim ***** válasza:

hát én már nem tudom, lehet akkor beteg a lelkem, egyébként a szakítás után olyan állapotban vagyok, hogy az orvos adott egy beutalót pszichiátriára.

engem annyira kikészített a hazudozás, az elhagyás, hogy xanax nélkül nem tudtam létezni.

biztos velem van a baj, nem tagadom, mert eléggé különbözik másoktól a felfogásom.

2016. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8, jó orvosod van. Én se értem, hogy ez hogy jön össze:

" kikészített a hazudozás, az elhagyás,"

Ha hazudozás készített ki, akkor miért ne örültél az elhagyásnak? De mindegy, pihenj inkább.

2016. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a hazugságok azóta derülnek ki, ahogy tisztábban látok, meg ahogy lebukott. utólag.

miért nem örülök?

mert ő volt az életem, mert 12 évet nem tudok lehúzni a wc-n.

mert szeretem, mert mindent vele képzeltem el.

mert bármit is tett, megbocsátanék neki, mert követhetünk el hibákat, én is, te is, ő is.

ilyen ez, amikor szeretsz valakit.


dehogy alszom. hogy hajnal 2kor felébredjek gyomorgörccsel?

2016. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!