Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély visszaszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély visszaszerezni egy 15 éves fiút, ha nagyon szeretném, de most úgy néz ki, nem akarja újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Fél az újabb csalódástól.Ő szakított, és nem szerelemes. Azonban szeret, tisztel és vonzódik hozzám. Ugyanúgy szépnek lát, és tetszek neki. De mit tegyek? Iszonyatosan hiányzik. Azt mondta,szokott rám gondolni, meg ilyenek, de nincs kedve újra. Én bármit megtennék érte. Nincs barátnője.

Az a baj, hogy lerohantam őt az érzéseimmel, és elmondtam, hogy nélküle nem élet az élet, mennyire szeretem stbb. Ezt nem kelett volna, pláne fél évvel a szakítás után, de már nem bírtam tovább. Valaki segítsen!


2011. aug. 27. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiú 15 éves, ami azt jelenti, hogy borzasztóan korai lenne neki egy életre szóló kapcsolat. Te pedig, amikor lerohantad, ezt kérted tőle. Nem tartom valószínűnek, hogy ezek után kapható bármire. De az ő korából ítélve azt sejtem, te is hasonló korú vagy. Azt tanácsolom, lépj tovább, előtted az élet. Meglátod, lesz még olyan, aki iránt ugyanígy fogsz érezni.
2011. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félreértesz, nem akartam tőle életre szóló kapcsolatot, viszont ezen még lehetne javítani, és csak azt szeretném, ha újrakezdhetnénk. Ha nem megy, akkor nem, de egy próbát megérne.
2011. aug. 27. 18:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszod! :)
2011. aug. 27. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!