Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy másik nevet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egy másik nevet mondott, szerintetek aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást már lassan 4 hónapja együtt vagyunk, és egy nap a 3. hónap körül az egyik exe nevét mondta nekem. Kicsit megijedtem, de rögtön meg is bocsátottam mert már velem is előfordult egyszer az előző kapcsolatomban.


Az eset óta eltelt úgy 2 hét és csak viccből hoztam fel 1-2 alkalommal, de hagytuk is a témát mivel neki ez kellemetlen volt nagyon. Pár napja kérdezni szeretett volna tőlem valamit és a nevem helyett már másodszor megint az exe nevét mondta. Ezek után csendbe maradt és gondolkozott miért mondta megint ezt a nevet, én pedig már nem tudtam ugyan úgy mellőzni ezt magamban mint legelső alkalommal.


Valami véleményt kérhetek más hogy látja ezt?



2017. jan. 2. 01:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ez gáz egy kicsit
2017. jan. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Krukutyán Levente ***** válasza:
91%
Hát most már résen lennék. Ha harmadjára is kimondja, akkor meg idézi ezzel...
2017. jan. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fuhh, én hónapokig gyakoroltam párom nevét, hogy ne rontsam el...nem azért, mert olyan extra neve van, csak ismerettségi körömben ritka. No meg nem sokkal azelőtt zárult le egy 2 éves kapcsolatom, így a megszokott név is más volt. Nálam mindössze ennyi volt az ok (bár sose mondtam más nevét, de ezt kb csak a véletlennek köszönheten). Ha egyébként érzed, hogy szeret, és nincsen más probléma, akkor lehet nála is csak erről van szó. Persze, előfordulhat, hogy elvarratlan érzelmi szálak kötik ahhoz, akit emleget. Érdemes rákérdezned, ha bizonytalan vagy.

(Off: Egyébként párom nevét a mai napig sok ismerős eltéveszti, pedig rá gondolnak, és sokszor teljesen random, nem ex neveket mondanak mégis. Anyám volt az, aki fél évig exem nevén hívta, én a végén már csak vigyorogtam, amíg le nem esett neki magától. Pedig kedveli, szóval nem rosszindulatból csinálta ő sem. Talán mindenki számára van ilyen név, amit ő is, és a környezete is nehezebben jegyez meg, látszólag minden ok nélkül.)

2017. jan. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Öt éve vagyunk együtt, gyerekünk is van. Ritkán ő is hív az exe nevén, ritkán én is az exem nevén. Egyikünknek se hiányzik a sajátja, sőt. Mégse jutott eszembe sose, hogy ebből bármire következtessek.
2017. jan. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyszer nálunk is előfordult, akkor még kb. 3 hete voltunk együtt. Azóta nem történt ilyen.

Kicsit rosszul esett, de megértem, mert hosszú kapcsolat után volt.

2017. jan. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Ezen ne aggódj A párom a lányunkat heti 2-3x a sógornőm nevén szólítja meg :))
2017. jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szakításuk után nem sokkal jöttetek össze?
2017. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Előfordul. Ha nem pörögsz rá, neki is könnyebb lesz, és nem azon fog agyalni egész nap, hogy nehogy más nevet mondjon.

(Ha engem nyaggatna ilyesmivel a párom, hogy véletlenül eltévesztettem a nevét, eléggé furán néznék rá.)

2017. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit. Nyilván rosszul esik, de gondolj bele, hogy ha sokáig járt vele, ez már úgymond reflexből jön neki.


Velem igy így volt, mikor a mostani párommal összejöttem. Bár sose szólítottam őt az exem nevén, az első 1-2 hónapban a nyelvemen volt, de figyeltem rá eléggé, nehogy úgy szólítsam. Pedig semmit se éreztem már akkor az előző iránt. De nyilván ettől függetlenül nem esett volna jó neki.

2017. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én se hiszem, hogy aggódnod kéne... ha ráparáztok, akkor rosszabb lesz.

4 hónap azért nem valami sok idő, akárhogy is nézem

2017. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!