Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha átjön a párom szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha átjön a párom szinte minden édességet megeszik. Hogy mondjam meg neki hogy ez kicsit sok?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó hogy sajnálom tőle, de bevásárolok hétvégére és ő egy nap alatt megeszik mindent.Ha én átmegyek hozza nem viselkedek igy.Nem az zavar hogy eszik hanem hogy ugy érzem kicsit pofátlan.Multkor például megitta testvérem kóláját, amit a kirándulásra vett magának, másnap pedig én éreztem magam kellemetlenül.Probaltam neki finoman mondani, de csak megsértődik, és azt mondja ő is szokott nekem fizetni (ami tényleg igaz)

21/N


2017. jan. 2. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kinyitja a hűtőt és kiveszi??

Ha jön, mondd neki, hogy foglaljon helyet.

Ha megy a hűtő felé, mondd neki, hogy üljön csak le, majd te hozol, ha kér valamit, de azt is megteheted, hogy az elején megmondod, hogy ezeket és ezeket szombatra, vasárnapra, akármikorra vettem, vagy az öcsém vette és ne nyúlj hozzá légy szíves. Ha pofátlan és nem érdekli, hogy mit mondasz, akkor már csak azt tudod tenni, hogy felemeled a hangod, vagy pedig eldugod az édességeket..

2017. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan jonnek ezek a retardaltak? Ha mi veszunk valamit itthonra es azt mondjuk a masiknak, hogy azt holnapra vettem magamnak, akkor nem esszuk meg. Ha meg nem szolunk elore, akkor megkerdezzuk, hogy kie, meg lehet-e enni. Anyukamnal meg plane nem zabalja ki a hutot kerdes nelkul a parom :D
2017. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Hahahahahahahah ......:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) hahahahahahah :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Ennyire szánalmas genyó legyen valaki, rég hallottam ilyet..


:)))))))))))))))))))))))))

2017. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön az ide, hogy szokott-e fizetni neked bármit?

Amit csinál, az szimpla bunkóság.

2017. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hàt nem kicsit pofàtlan! Rakj mindent egy helyre és lakatold le biztos nem jut el hozzà!!! :D
2017. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha ilyen súlyos problémáid vannak vele, akkor miért ő a párod?
2017. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél édességet.
2017. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!