Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelenthet valamit az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit az, hogy mindig egyes számban beszél a párom mikor együtt is vagyunk?

Figyelt kérdés

Úgy értem valamit csinálunk együtt, pl filmet nézünk, hivja egy haverja és úgy válaszol, hogy "filmet nézek".

Vagy valahova hivják, ahova akarja hogy én is menjek de azt mondja, hogy "megyek" és nem megyünk.

Elég sokszor. Olyan mintha levegőnek nézna, vagy nem oszt, nem szoroz hogy én is ottvagyok. Vagy csak bebeszélem magamnak? Ti mit gondoltok?21 l


2017. jan. 3. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet h még nem tudják a haverjai h vagy neki. már mint nem mutatott még be nekik
2017. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én pàrom is gyakran mondta igy de én szóvàtettem meg làtta rajtam hogy zavar de ő azt vàlaszolta hogy nincs közük hozzà ő ezt ketté vàlasztaja ha megy pl az egyik haverjs hozzà akkor akkor megy mikor én nem vagyok ott !De a csalàdtagjai ha hívjàk akkor màr nem sűrün hasznàlja az egyes szàmot igaz a csalàdtagok ismernek meg màr taliztunk is velük !Sztem csak idő kell neki hogy megszokja hogy te is ott vagy neki!
2017. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem rég vagytok együtt akkor sztem nem tartja fontosnak a dolgot vagy nem vesz komolyan ha régota és màr bemutatott a baràtainak akkor sztem ne csinàlj belőle ügyet !
2017. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pontosan két és fél éve vagyok neki...

A hétből két nap tudunk együtt lenni, ilyenkor ha akar haverozni is akkor mindig visz engem is (ő akarta igy, hogy velem is , velük is lehessen időhiány miatt)

Nem értem:/

2017. jan. 3. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért kell ezt túlgondolni?


Jön a telefon:


-Mit csinálsz most?

-Tv-t nézünk. Ki kérdezte, hogy te mit csinálsz? Arra válaszol, amit kérdeztek.


Ha visz magaddal (gondolom nem az akaratod ellenére), valószínűleg nem azt kérdezték tőle, hogy jöttök, hanem hogy jössz-e? Erre azt mondja, hogy megyek, miközben téged is elvisz magával (ha szeretnél menni vele), még akkor is, ha esetleg a haveroknak nem tetszene. Csak mint lehetőség a haveroknak nemtetszés, ezt se gondold túl, mert nem is ismerjük egymást, ez csak példa.


Tuti értelmes a barátod. Mivel foglalkozik? Okos?

2017. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oké akkor nem gondolom túl csak rosszul esett mert úgy jött le hogy számba se vesz engem.

Pl ha engem kérdeznek és vele vagyok, akkor megmondom hogy épp Pistivel tv-zek. Na de mindegy.

Sofőrként dolgozik.

2017. jan. 5. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!