Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerethet?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyok együtt egy nővel. Ő 10. hónapon keresztül vidéken volt. Mikor fel költözött akkor hirtelen meg változott. Előtte minden nap jó kedve volt mikor beszélgetünk, nem sokat tudtunk. Mikor találkoztunk amikor el tudtunk egymáshoz utazni nagyon jó kedve volt. Aztán felkerült és egyre rosszabb kedve lett volna, hónapokig volt az az érzésem hogy megcsalt le feküdt mással. Ezt alra alapoztam sokszor, hogy volt egy megérzésem, illetve álmában sokszor más nevét mondogatta. Ez a félelmem igaznak bizonyult mikor nem oly rég elszólta magát. Én próbálom ugyan úgy szeretni de nem tudom hogy ő szeret-e még egyáltalán. Ki találta hogy én is csaljam meg de nem szeretném, de már néha undorodom tőle ha vele kell lennem az ágyban, (vizuális ember vagyok) mert elképzelem hogy mással volt. aztán eszembe jut hogy mással kéne lennem. Első párom így nem merek vágyi nem tudok szakítani. Ja ő azt mondja hogy mikor megcsalt ő semmiről nem tudott, az a kép hogy a srác ott áll előtte aztán már öltözik is fel, ilyen tényleg létezik?

Sajnálom hogy ide kellet eljutnom vele pedig nagyon szeretem



2017. jan. 3. 20:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb ő fog elhagyni téged, akkor mit fogsz csinálni? Ha csak ülsz és sajnálod magad, azzal sem jutsz előrébb.
2017. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet az önbecsülésem is összetört ezalatt a 2 év alatt. De már úgy gondolom, hogy más nem szeretne belém, bele nézek a tükörbe és egy ocsmány majmot látok csak.
2017. jan. 3. 21:29
 13/16 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek de nem tudok most kihez fordulni. És így itt rontom a levegőt.
2017. jan. 3. 21:30
 14/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak jobb és rosszabb időszakai az életben. Meg kell találni azokat a célokat, amelyekért érdemes élni. Ha nincs cél, újat kell keresni. Bármit, ami motivál, boldoggá tesz. Új hobbi, kirándulás, filmnézés, stb. Semmi nem megy egyik napról a másikra, de ha igazán akarsz valamit, és teszel érte, el fogod érni.
2017. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Meg próbálom megváltoztatni valahogy ezt a fertő életem.
2017. jan. 3. 21:58
 16/16 anonim ***** válasza:
Szurkolok. Sok sikert! :)
2017. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!