Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem zavar, ha a barátotok kisebb nálatok?

Figyelt kérdés

A kérdésem azokhoz szól, akiknek persze kisebb, mind súlyra, mind magasságra (vagy legalább egyikre).

Én 6 centivel vagyok magasabb a barátomnál és majdnem 10 kilóval nehezebb. Általában nem zavar, nagyon szeretem, de néha olyan jó érzés lenne törékeny nőnek érezni magam valaki mellett. Mondjuk nem vagyok az, de a párja mellett néha szeretné ezt érezni az ember. Lányok, titeket ez szokott zavarni?


2017. jan. 5. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
engem is zavar(na). alapból elég magas vagyok, 180 cm körül, azzal már kiegyeztem hogy egy pasi legyen csak velem egy magas, de így is kb lehetetlen nőiesnek, "törékenynek" érezni magam. pedig alapból nem akarok az lenni, szeretem hogy erős vagyok, egyre izmosabb, nem egy kis pátyolgatnivaló hercegnő, de na :) azért pasival ez más.
2017. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%

Nem. Én világ életemben magasabb voltam a férfiak felénél. Nálam nem nagyon volt meg ez az érzés, plusz otthon is úgy neveltek, hogy ne egy törékeny fűszál akarjak lenni, hanem egy erős nő.

Így én nem is zavartatom magam emiatt. Egyenlő félként állok a párom mellett és ez az ami számít. Hozzá tudok bújni, ha akarok. Tudunk romantikázni is. Én semmiben nem szenvedek hiányt. A törékenység érzése meg nem hiányozhat, mert sosem éltem át. Mindig kiálltam magamért. Még másokért is.

2017. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Engem zavarna, de én alapból kicsi vagyok, a te kapcsolatod viszont a te életed, és neked kell róla döntened, ha valami zavar, akkor beszéld meg a pároddal, és ha ez nálad egyébként nem "szakító ok", akkor keressetek rá valami megoldást.
2017. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Már bocs, hogy férfiként beírok, de nem érzed úgy, mintha az öcséd lenne? Szerintem egy férfi legyen magasabb, erősebb, mint a barátnője.
2017. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Engem zavarna, mivel 157 centi vagyok.
2017. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Oh, ez itt az en klubom:-)

Vegre megfogalmazta valaki amit erzek:-) Torekeny nonek szeretnem erezni magam. Es zavar ha alacsonyabb a ferfi. En 179 cm vagyok.

A Tinderen ez a bemutatkozo szovegem "lehet hogy nem ez a legjobb ismerkedo szoveg, de 179 cm vagyok"

El nem hiszitek hany olyan uzenetet kapok, hogy ez miert szamit, o ugyan kisebb de nem zavarja, elozo baratnoje is magasabb volt, stb".

Nekem ez fura. Nyilvan mas, ha az elet ugy hozza h menthetetlenul beleszeret egy magasabb nobe. De egy ismerkedos oldalon, ahol ez kiszurheto, ott sem akarnak arra torekedni a ferfiak h ne olyan not valasszanak aki magasabb???

Na mindegy. Par hete osszekott valakivel Tinderrol. O magasabb nalam:-)

2017. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem az valahogy mindig taszított ha a férfi kisebb/vékonyabb nálam. Azért na, nekem nem tetszik ha a férfi kicsi.
2017. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

#6: ehhez azért hozzátartozik, hogy Tinderen nem egy 150-160 centis lány is #magasfiúkholvagytok hashtaggel nyitja a bemutatkozást, ami azért nyilván irritáló sokaknak. :D Képzeljük el fordított esetben, ha minden harmadik fiú: "egy nő C kosár alatt nem nő" bemutatkozással nyitna. Lenne felháborodás, meg sok-sok önértékelési gond.


A kérdésre: randiztam velem ugyanolyan magas (180 centis) lánnyal: fura volt. Nem ezért nem jöttünk össze, de ha másért nem, ezért nemet mondtam volna szerintem. :D

2017. jan. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Férfi oldalt erősítve válaszolok. Eddig talán 6-7 barátnőm volt, akik közül 1 volt alacsonyabb nálam, a többi mind pár centivel magasabb. Soha nem zavarta egyikünket sem a magasságkülönbség, én nem éreztem azt, hogy emiatt kevesebb lennék, ők sem érezték, hogy ez szégyellni való lenne. Nem csak attól érezheti magát egy nő törékenynek, ha alacsonyabb, mint a párja, hanem attól, ahogy bánnak vele. Itt nyilván nem az erőszakra gondolok. Ha egy férfi tényleg képes férfiként viselkedni, határozottan, akkor alacsonyabbként is fel tud rá nézni egy nő. Legalábbis én így látom/láttam eddig.

Másrészt azt sem értem, hogy pl társkeresőn miért ennyire fontos a magasság. Anno mikor használtam, sokan azért utasítottak el, mert nem vagyok 180 felett, mert ők csak olyan pasikkal hajlandóak beszélgetni. Miközben maguk meg 160 körül voltak. Miben más mondjuk egy 175 centi magas pasi, mint egy 180? Elárulom, semmiben. Sokaknál ez megint csak egy társadalmi elvárásból alakult ki, hisz hányszor lehet olvasni, hogy "csak a magas férfi tud megvédeni", "a férfi 180-tól férfi" stb.

Egyszóval, én úgy látom, hogy néhány alacsony nő a magasságot csak arra használja, hogy vagy a saját alacsonyságát korrigálja vele, vagy a barátnőinek imponáljon a colos pasijával, vagy a trend miatt alapból így keres. Persze sokan vannak, akik tényleg csak ilyen méretekhez tudnak vonzódni.

De ez csak az én szerény véleményem. :)


30F

2017. jan. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Természetesen ezért sosem hagynám el a barátomat, de azért örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel! Nem a külsőségek a fontosak, de néha egy magas lány is szeretne olyan kis "csajos" lenni, mint alacsony lányok. 180 centis magassággal és erős, sportos testalkattal ez nem könnyű. :D
2017. jan. 6. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!