Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltatok ilyet már?

Figyelt kérdés

A párommal 4 évig megalkudtam. Úgy értem bármi veszekedés volt - mert sajnos ő csak veszekedett,míg én megbeszélni akartam - mindig én voltam az aki végül bocsánatot kért,aki megalázkodott a békesség érdekében. Nagyon sok és csúnya összeveszésünk meg szakításunk volt emiatt,hogy lényegével vele nem lehet semmit megbeszélni. Ha már elmondtam szépen hogy valami nincs rendben - azért,hogy javítsunk - már szidásnak vette.

Aztán eljött az a pont,hogy megmondtam,ezt nem tűröm el,hogy veszekedést generál és mindent támadásnak vesz,így nem tervezhetek vele,nem számíthatok rá,változtasson vagy tovább kell lépnem mert elérkeztem ehhez a ponthoz a 4 év alatt előszór,hogy ha ilyen lesz nem megy tovább.Elvileg ezt felfogta.

Azóta 3 szor eljátszotta. Megint dühroham,elhord mindennek, majd bocsánatot kér elnézést hogy ilyen volt,én megbocsájtom,nagyjából normálisan két mondatban megbeszéljük (persze előszór ezt kellene nem dühöngeni).

Most 4szerre is eljátszotta. Tudni kell,hogy amikor ilyen volt,úgymond bele mentem a játékba,én is visszaszóltam,veszekedtem,utána ha elküldött a francba én kajtattam utána hogy béküljünk ki. De most más volt. Akármit olvasott a fejemre higgadt maradtam. Szép szóval megindokoltam mindent. És NEM kértem bocsánatot de megindokoltam ezt is,hogy nincs miért (hisz miért is kellene bocsánatot kérnem hogy emberi hangnemben tényleg normálisan el mertem mondani hogy mi zavar - ráadásul nem mindig új zavaró dolgokat mondok el mindig ugyan azt a 3at kb amin sosem változtatott).Erre jött az,hogy játszom magam hogy én milyen érett vagyok,direkt. Nem nem direkt egyszerűen nem volt kedvem kakit dobálni.

Azt veszem észre,hogy mintha fájna neki hogy nem alázkodom meg,nem veszem fel a stílusát.Mintha annyira de annyira b*szná a csőrét,hogy már felülemelkedek ezen a problémamegoldó antiképességén. :D


2017. jan. 6. 12:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Utolsó természetesen tök igazad van!


A kérdése arra irányult igazából hogy ezentúl kiállok rendesen magamért következhet e be változás,vagy legalább felfogja,hogy nem ő az atyaúristen?

2017. jan. 6. 13:23
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer lábtörlőnek használ az többször is annak fog. Nem hinném, hogy emiatt leszállna a magas lóról.
2017. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Történt változás az elmúlt években? Nem, és nem is fog, mert tudja, hogy akár az orrát is beléd törölheti, majd hisztikézel pár sort, és utána mész pitizni úgyis - mint mindig. És sajnos pontosan ezt is csinálod.
2017. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet ezt akarhogy csurni csavarni, de a vege mindig ugyanaz lesz. Nem fog valtozni. Minel elobb rajossz es probalsz tullepni rajta, annal hamarabb lehetsz boldog ember..
2017. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
huhh akkor én is ilyen pasast fogtam volna ki ? :O priviben rám írhatsz kérdező ha szeretnél.
2017. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!