Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hete szakítottam a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete szakítottam a barátnőmmel. Azóta nem tudja magát túl tenni rajta, van hogy hajnal 2kor hív fel sírva. Mivel tudnék segíteni Neki, hogy túltegye magát?

Figyelt kérdés

3 és fél év után szakítottam vele, voltak kisebb nagyobb problémák és ki is szerettem belőle. Ezt elmondtam neki és szakítottunk. Eléggé rosszul viselte, ami érthető, de azóta alig tud enni, aludni. Többször is felhívott éjjel, sírva.

De én már nem szeretem, nem érzem hogy van jövője a kapcsolatnak. Szeretne találkozni valamelyik nap, bár tegnap előtt még azt mondta inkább ne keressem, mert így könnyebb lesz neki. De éjjel megint keresett.


Mivel tudnám megkönnyíteni Neki a helyzetet?


2008. okt. 8. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Elmondthatnád neki,hogy nem szereted...Viszont lehet,hogy újra kellene

kezdeni,hiszen lehet h ő életed párja...3,5 év hosszú idő ahhoz,hogy csak így szétmenjetek...Lehet megkéne próbálnotok....

2008. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha tényleg nem szereted már és nem akarsz tőle semmit, akkor ebben az esetben a drasztikus megoldást kell választanod. Mondd meg neki, hogy az ő érdekében nem fogod felvenni a telefont és kerülsz minden kontaktot. Majd ha "túl lesz rajtad", akkor újra beszéltek, addig viszont nincs sok értelme.
2008. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Már elmondtam neki, hogy nem szeretem.

Próbálkozni meg már próbálkoztunk eleget, de vannak olyan dolgok amik nem változtak ennyi idő alatt sem, pedig fontosak...

2008. okt. 8. 13:57
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Ne járjatok, csak szeretkezzetek! Együtt is vagytok,meg nem is :)
2008. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
nem tudsz ezen segíteni.Én 7hónapja sírok az exem után.Neki kell ezzel megbírkóznia.
2008. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Csak azzal segíthetsz neki, hogy mindennemű kapcsolatot megszakítasz vele. Semmi telefon, sms, találkozás stb. Hidd el, máshogy nem megy!Keménynek kell lenned!
2008. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Biztos nem szereted már ezt a lányt? Mert szerintem Ő nagyon nagyon szeret Téged...Amint a szavaidból kiveszem, viszonylag barátságban válatok el, ami nagyon helyes. Egyszer én is mndtam a barátomnak, hogy szakitás után sem lenne közömbös nekem, mert egyszerűen kitölti az életem...szerintem igy érez a lány. 3 és fél év nagyon nagyon sok idő...Te hogy tudtál kilépni ebből a dologból? (nem sértésnek szánom csak érdeklődök, hátha segithetek) Már nem szereted ez a lányt? vagy fokozatosan elromlott a dolog? vagy most rossz hetek voltak az utóbbiak...? mert ha igen akkor gondold át, a barátommal én is voltam úgy hogy azt mondtam kész vége, de nem tudtunk elszakadni egymástól. Te birod a lány nélkül? milyen nélküle? tedd fel ezeket a kérdéseket magadban... Bocsi hogy elvonatkoztattam a kérdéstől...szóval, nagyon tisztelem benned, hogy a tiszteleted és a megbecsülésed megvan a lány iránt. most is törődsz vele, és érdekel hogy mi van vele. szerintem próbálj a barátja maradni, amennyire lehet...ha végleg úgy dönöttél nem tudod szeretni, még maradj mellette egy kicsit, rossz lehet neki nélküled. továbbra is beszéljetek néha...persze tartsátok a határokat. ha segithetek irj még ÜDV
2008. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
most miért kell lepontozni? ha nem tetszett a véleményem akkor annyi, VÉLEMÉNY. végül is nekem mindegy a toplista nem érdekel. Nemtudom mire jó leszólni a másikat...
2008. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
szia előző! engem is lepontoztak. úgy látszik csak olyan választ akarnak látni, ami az ő szájízük szerint van, vagyis nem a konkrét véleményekre kíváncsi a pontozók egy része. ez van.
2008. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
És ha ez nem lehetséges? mert nálam ez van pl.)
2008. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!