Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély hogy újra együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy újra együtt leszünk?

Figyelt kérdés

A párommal a hét a elején szét mentünk. Van egy 3 hónapos babócánk is, én most anyukámnál vagyok a picivel. Stabil kapcsolatunk volt, egészen addig amíg anyósomhoz nem költöztünk, mindenbe beleszólt, hogyan takarítok, mièrt úgy csinálom amit csinálok miért nem amúgy stb stb. Sok volt a feszkó és a párom mondta ő igy nem akarja folytatni...csőlátásba az anyjának ad igazat. Az összes közös ismerőseink mondta neki, ezek nem olyan problémák amik miatt szét kéne bontani a családunkat. Éjjel rám írt hogy: fent vagy?

Mire észrevettem és válaszoltam hogy igen mit szeretne, azt írta : már lényegtelen.

Csak arra tudok gondolni hogy megakarta beszélni a dolgokat de reggelre az anyja lebeszélte róla. Hisz mindig mondta anyja hogy minek erőltetjük ezt a kapcsolatot stb. Neki jó hogy újra ott van a fia hosz anyagilag is sokkal könnyebb neki. A nővérével nagyon jó a kapcsolatom, ő az egyetlen aki mindig tudott hatni a páromra, holnap találkoznak mert a párom felkereste hogy kiváncsi a véleményére. Tudni kell a sógornőm évek óta nem tartja az anyjával a kapcsolatot pont ezért..mert mindenbe beleszólt amit csinált minden kapcsolatába neki is belefurakodott szal teljesen nekem ad igazat. Párom azt is mondta, hogy majd ír vagy hív hogy a cuccokkal mi hogy legyen. De eddig nem tette. Nemtudom ez most jó jel vagy nem...

Sógornőm azt mondta meg az összes barátok hogy hagyjam főni most ezt a dolgot, páromnak sok minden öszejött mostanába nagyon sokat stresszelt aztán ott voltak az otthoni dolgok is. Besokkalt. Szerintetek van esély arra hogy visszajöjjön hozzám? Nekem ez a pár nap nagyon kemény volt..teljesen magamba zuhantam. És a párom is, a barátaink elmondása szerint. Az anyja nagyon tudja befolyásolni...azt is megkaptam az anyjától hogy hagyjam békén a fiát mert én tettem tönkre idegileg...:( Pedig ez nem igaz, én boldoggá akartam tenni, megajándékoztam egy gyermekkel amire mindigis vágyott (persze énis) de nemtudom milesz így velünk...

Tanácsokat szeretnék kérni, mit csináljak, hogy a párom észbe kapjon?


2017. jan. 6. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha az anyja fontosabb mint a párja meg a felesége akkor azt

hiszem jobban jársz ha nem erőlteted...

2017. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 llorTllorT ***** válasza:
a vén boszorkányt a dunába kell dobni.ti meg neveljétek fel becsületesen a gyereket. a fiú olyan hülye,hogy a gyerekét is otthagyta az anyja miatt? ezen is el kéne gondolkozz egy picit .csak ezután jönnek a gondok és akkor majd soha nem számíthatsz rá,mert ha nehéz lesz mindig elfut?gyenge példány minden esetre.
2017. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, csak hogy ő nem látja be hogy mindezz anyukája miatt van. Ő szerinte ezt én csesztem el.

Mikor külőn laktunk akkor is voltak ilyen kisebb hétköznapi problémáink de hol nincsenek...

Nem veszi észre hogy minden akkor kezdődött amikor anyukájához költöztünk...

2017. jan. 6. 18:21
 4/7 llorTllorT ***** válasza:
elköltözött az anyjához és a gyerek nem érdekli?
2017. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
Esély mindig mindenre van, csak azt nem tudom, hogy érdemes-e egy óriásbébivel tervezni egy életet, akinek láthatóan nincsen önálló véleménye, gondolata kb semmiről.
2017. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csakhogy ő nem volt ilyen. Mindigis egyedül élt önnálóan tartotta el magát, évek óta amióta ismerem folyton azt hajtogatta hogy utálja az anyját és hogy sose volt jó kapcsolatuk..ezért se értem mi ez a nagy hirtelen eggyetértés....🤦
2017. jan. 6. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is már ott ellett cseszve az egész, hogy nem is rendelkeztetetk stabil önálló háttérrel és lakással, de már gyereket vállaltatok és az anyósodhoz költöztetek, ami már egy öreg hiba.

Az meg, hogy a párod a feleségét meg a gyerekét is hajlandó volt az anyja tanácsára eldobni elég nagy szégyen, és nem tudom, hogy tudsz ezen aggódni és vágyódni hogy egy ilyen ember visszajöjjön hozzád, mert szerintem hányinger ő is meg az anyja is.

Lehet, hogy egyszerűbb is neki, hogy lement a teher róla és megakarnak szabadulni tőletek.

2017. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!