Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, de fizikailag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de fizikailag együtt vagyunk. Van még esély?

Figyelt kérdés

13 hónapja vagyok együtt a barátommal. Volt sok gondunk. Hogy mi hogy bírtuk ki eddig, azt nem tudom, de átestünk egy közös, nagyon durva haláleseten, aztán összejöttünk, és távkapcsolatban éltünk 8 hónapig ( mínusz a nyár ). Én egy hirtelen, nagyon érzelmes, makacs lány vagyok, ő szintén makacs, hisztis, és nagyon sokat provokál. Az utóbbi időben végre sikerült megtapasztalnia, milyen az, ha be van rúgva, onnantól kezdve nagyon mély letargiában volt, de nem beszélt róla nekem, azt mondta, nem vagyok neki biztos pont.

Annyira sok volt a gond, hogy érzelmileg megpróbáltam kilépni a dologból, és bemeséltem magamnak, hogy tetszik más... Hát ez nem jött össze, mert iszonyatosan szeretem és ragaszkodom hozzá. De ugye neki ez nagyon rosszul esett, és mindenen irtó sokáig rágódik... Szóval csak rosszabb lett.

A lényeg, hogy péntek este a törzshelyünkön szakítottam vele, de azóta ugyanúgy úgy viselkedünk, mint egy pár, csak azt mondjuk, nem vagyunk együtt... Azóta sokkal nyugodtabb minden, együtt aludtunk, főztünk, és nagyon jókat beszélgettünk, és minden hibánkat beismertük egymásnak.


Most akkor adjak neki időt?

18L, 20F


2015. máj. 3. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán nem is szakítottatok... akivel szakít az ember azzal utána nem áll le együtt aludni, főzni etc.
2015. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szakítottam vele, utána berúgtunk együtt, csak nem néztünk egymásra. Én megkönnyebbültem, ő problémázott, aztán elkezdtünk beszélni, és én nagyon halálbiztos voltam benne, hogy ez így jó lesz, de lehetünk barátok, aztán megpróbált meggyőzni.... A végén elsírtam magam és azt mondtam hogy később beszéljük meg, ne itt, most nem tudok ezzel foglalkozni, csak szeretnék táncolni és kicsit kiadni a dolgokat magamból.

Odajött nagyjából 3 srác is hozzám, pedig társasággal voltunk és kevesen voltak a helyen, persze én nem akartam senkitől semmit, de a barátom ott szívatott, hogy miért nem, meg provokált, stb, hogy a negyediknek engedtem, és utána beszélgettem vele. Ennyi volt! Tartom vele a kapcsolatot, egyikünknek sem tetszik a másik, csak dohányt kért tőlem :D Persze olyan balhé lett belőle...

Másnap, a szakítás után áthívtam ebédre, itt maradt, aztán aludtunk, aztán felkeltünk, elmentünk sétálni, fogtuk egymás kezét, csókolóztunk, de nem vagyunk együtt, aha... :D Aztán este lett, filmeztünk, ettünk, beszélgettünk, összebújva aludtunk, és mondjuk, hogy szeretjük egymást.. Én azt hajtogatom hogy szeretem, de nem bírom a hisztiket elviselni, ő meg azt hogy nem bírja túltenni magát a dolgaimon, és hogy azok után hogy szakítottam vele nem tud együtt lenni velem. Ennek ellenére ... Értitek.

2015. máj. 3. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Se veled-se nélküled kapcsolat :) Adj időt a dolognak,és nézd meg mi fog ebből kisülni.
2015. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mindketten ilyen idegbetegek vagytok és kontrollálatlanul, idiótaként viselkedtek, ez ugyanígy fog folytatódni addig, amíg valamelyikőtök végleg bele nem fárad és többet nem kér a másikból.
2015. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!