Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem túl romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem túl romantikus tipus, amiböl vannak "nehézségek". Segitenétek megérteni?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve együtt vagyunk, úgy érzem szeret, jól megértjük magunkat egymással. De ha távol vagyunk egymástól, nem hiv fel. Volt,hogy 3 hétig nem keresett. Én hivtam fel hetente 1-szer. Szóval 3 hét után találkoztunk, aranyos, kedves volt, hiányoztam neki... Nem tudom hova tenni. Ha hiányzom neki, hogy birja ki ennyi ideig nélkülem? Igaz, ö nem az a ragaszkodó tipus, de, hogy ennyire el tudjon engedni...

Volt ilyen tapasztalatotok?


2017. jan. 7. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahol 3 hetig nem beszeltek, az miert lenne kapcsolat? Max. alkalmankenti dugas. A baratnod nem nem romantikus tipus, hanem szimplan szarik a fejedre.
2017. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szexre tart... sajnálom, hogy ezt kell mondanom.

Kicsit se érdekled.

2017. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. keress mást, kihasznál testileg.Ez nem romantikusság kérdése hanem semmit nem érez irántad.....velem ezt nem csinálhatná meg senki, használ csak.
2017. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt, de ő pszichés beteg volt. Szóval ilyen időszakokban elvonult a világtól, zenét hallgatott, nézett ki a fejéből, nem keresett se engem, se senkit. Én ezt elfogadtam.
2017. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!