Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolattartasi, kialakitasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolattartasi, kialakitasi nehezsegek, mi lenne a megoldas?

Figyelt kérdés

Alapjaban veve , realista vagyok es megfontolt , ovatos , de azert megis bohem,,optimista es vidam.

Vannak megfontolatlan pillanataim is de altalaban jellemzö ram a visszafogottsag . Összetett szemelyiseg vagyok ....

Nemsokara 40 eves töltök , elvalt nö.

A problemam a kapcsolatok terén van. Nehezen alakitok ki uj kapcsolatokat , ez mindig igy volt .

Ha kialakul egy , akkor a masik fel kezdemenyezesere en sose kezdemenyezek semmit senkivel.

Ha mar belementem a kapcsolatba es eltelik kis idö a PROBLEMA AZ H NEM TUDOK MAR SZAKITANI akkor se ha kiderul h a kapcsolat nem megfelelö a szamomra.

Es sajnos mindig az derul ki h lepnem kene mert egy ujabb megalazo sehova nem vezetö helyzetben vagyok .....

Nem volt eddig szerencsem mondjuk egyzer lehetne , de nem volt .

Mindig rajövök h ez biza nem epitö jellegu kapcsolat , semmibe vagyok veve , stb.

Meg is szakitom , többször is, de ha a masik ragnál sokat akkor elöfordul h vissza engedem az eletembe ....

Es addig megy amig a vegen a masik un meg es akkor mar meltosagom se marad sok , ha nem szalltam ki idöben.

A ferjemtöl en valtam el de tul kesön mert sokat turtem addig fölöslegesen , korabban kellett volna elvalni.

Ha nem kapom azt amit elvarok egy ideig turöm utana kezdek hisztizni ami megint rossz merr nem old meg semmit es a masik hozza allasan nem valtoztat , h megtudja h mit akarok , ott is inkabb ki kene szallnom idöben , es nem bele bonyolódni fölösleges diskuciokba hanem nosolyogva tovalibbenni amig meg lehet baratilag elköszönni egymastol .

Alt mindig ugy erzem ha a masik valamit nem tesz akkor az en hibam mert valamit felre ertettem es mindig van magyarazat h minden miert ok .

Egyszoval ha bekerulök egy kapcsolatba onnantol mar nem vagyok az a tisztanlato , higgadt szemely hanem nagyon sok mindenen tul nezek amin nem kene .....

nem tudom h miert van ez igy mert nem vagyok ketsegbeesett de a partnereim olyan furcsa majom szeretettel kezdem szeretni , elnezöen

Megis a kapcsolatok vegul összeveszessel örök haraggal vegzödnek ....

Nem tudom mit teszek rosszul , teny h szingli vagyok meg mindig , buszke a fuggetlensegemre de megis ezekre a kapcsolattartasi problemakra valaszt szeretnek



2016. jún. 22. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Oszinten szolva, ha ennyire osszeszedetten kommunikalsz a kapcsolataidban is, valamint ilyen remek helyesirassal, akkor nem csodalom, hogy nem jutsz dulore a szerencsetlenekkel. En szeretnek segiteni, de nehez ertelmezni ezt a betukatyvaszt, amit idehanytal.
2016. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez a helyesiras mizeriat többször irtad mindenkinek , nem mindenki otthonrol ir a nagy billenyuket nyomogatva ahol vab hosszu rövid maganhangzo , hanem en most mobilrol irok, ahol magyar maganhangzok nincsenek ....

Ezt csak neked most .

Lehet ezt te nem tudod elkepzelni , de van ilyen

2016. jún. 22. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!