Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodik tőlem?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! Már nem tudom mit gondoljak. Párommal öt hónapja lakunk együtt, szeretjük egymást és minden happy. Csak valamiért nem kíván engem. Amióta együtt élünk, négyszer voltunk együtt. Többször próbáltam vele beszélni erről, de mindig azt mondja, hogy ő kíván engem csak nagyon fáradt, nagyon feszült. Nyilván valóban fáradt, hiszen rengeteget dolgozik. De én is sokat dolgozom és a fáradtság ellenére is nagyon kívánom őt. Próbáltam kezdeményezni én, de az lett az eredmény hogy nem hagyom aludni...Szinte hozzá sem érhetek. Max egy ölelés és egy puszi. Szerintetek?

2017. jan. 9. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire eltér az igényetek, akkor ez a kapcsolat bukta. A legtöbb embernek a havi egy alkalom nagyon kevés.
2017. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez az a helyzet, mikor összeköltözés után jöttök rá, hogy nem illetek össze.

Nem tudom, miért ilyen, lehet hogy megváltoztak az érzései, de az is lehet, hogy most úgy van vele, hogy úgyis ott vagy holnap is, nem marad le semmiről. Vagy csak ennyi az igénye, és eddig nem a valós arcát mutatta feléd.


Nagy változásra minden esetre ne számíts, vagy belenyugszol ebbe így, vagy elkezdesz csomagolni.

Esetleg utolsó nekifutásra elmondod neki, hogy te kívánod és szereted, úgyhogy neked ez a havi egy semmi, és vagy lesz valami változás, vagy te elmész, mielőtt megbolondulsz.

2017. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt összeköltöztünk, minden rendben volt...ha a munkánk miatt nem tudtunk találkozni akkor telefonon is "kielégítettük" egymást. Ezért sem értem hogy most mi van...igaz,azóta mimdketten többet dolgozunk. De akkor is!
2017. jan. 9. 11:33
 4/12 kolosszus22 ***** válasza:
81%

5 hónap alatt 4 szex? Az szörnyen kevés, gyakorlatilag nem éltek nemi életet. Gondolom te vagy a nő...nézd, férfiként tényleg azt tudom mondani, hogy a rengeteg munka és stressz nem használ a nemi életnek, ha feszült vagyok saját tapasztalatom is azt mutatja h kevésbé tudok a szexre koncetrálni, nem tudom elengedni magam, úgy nem is megy. Egy férfinek azért erekciót kell produkálni és azt fenntartani, ami nehéz úgy ha közben máson jár az ember agya...

Ettől függetlenül az még természetes lenne, ha a korábbiakhoz képest ritkultak volna az együttléteitek, de hogy gyakorlatilag 0-ra redukálodjon az elég fura. Kizárt h nincs szabad ideje semmi, hétvége vagy hasonló.

Szóval azt hiszem itt már nem csak a sok munkáról van szó, valami van itt még a háttérben.

29F

2017. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Öt hónap még korai, de igen, együtt éléskor derül ki, kinek mennyi igénye van a szexre. Esetleg még olyasmi, hogy munkahely váltás, vagy munkahelyen nagy nyomás alá került. Közeli hozzátartozó halála, stb. Ilyesmi, okozhat vissza esést. Viszont ha tényleg ennyi az igénye, nem jósolok hosszú életet a kapcsolatnak.
2017. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Váltig állítja hogy nagyon szeretne velem lenni, csak nincs energiája. Sajnos hétvégén is dolgozik, nem nagyon van szabad ideje. Értem én hogy fáradt. De ez szerintem nem indok. Mindenhol azt olvasom hogy a férfiak mindig csak a szexre gondolnak. Akkor ő miért nem? Milyen okok lehetnek amik ennyire leterhelnek egy férfit?
2017. jan. 9. 13:03
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Tudod van az a messze földön hires mondas hogy mindenkinek arra van ideje meg energiaja amire akarja hogy legyen!Ha akarna veled szexelni akkor szakitana ra idot......meg ha hulla faradt is....
2017. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem, csak már van ingyen bejárónője és jó lenne utánajárni annak, hol és kivel túlórázik, ha ennyire "kimerül" mire hazaér.
2017. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Mióta voltatok együtt, mikor összeköltöztetek? A szerelemért felelős hormon fél-két év alatt bomlik le. S amikor lebomlott, drasztikusan csökkenhet a libidó is.
2017. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag a szomszédban dolgozik, tehát kizárt hogy más is képben van. Egyszerűen nem tudom elhinni hogy ennyire nincs igénye az együttlétre. Csak azt tudom magyarázatnak felhozni hogy undorodik tőlem
2017. jan. 9. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!