Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Párommal 6 hónapja vagyunk együtt. Eleinte elég keveset találkoztunk, kb. heti 3 napot (az első 2-3 hónapban). Azóta közelebb lakunk egymáshoz, így sokkal több lehetőségünk van találkozni, szinte minden nap. Viszont valamelyik nap azt mondta,hogy túlságosan a nyakán lógok, jobb volt neki, mikor csak heti 3 napot látott. Engem ez nagyon elkeserített, ő teszi ki az életem kb. 99 %-át. Nem féltékenykedtem, nem volt gond, ha elment a barátaival bulizni,a kedvében jártam mindig,de ez nagyon rosszul esett.Előttem komoly kapcsolata nem volt,csak egy éjszakás kalandok,illetve ilyen 2-3 hetes semmik.Azóta eltelt egy kis idő, tegnap azt mondta,hogy nagyon szeret ne haragudjak rá,hogy ezt mondta, majd ma este azzal folytatta a tegnapit,hogy mit szólnék ha csak heti 5 napot találkoznánk... szerintetek van még ennek a kapcsolatnak jövője ? Sajnos így sok értelmét nem látom... 20/L
2017. jan. 10. 23:41
 1/8 anonim válasza:

27/F


Szerintem tolled fugg, hogy van-e eselye a kapcsolatotoknak.

Miert megy nelkuled szorakozni,vagy miert nem visz teged is a baratjaival egyutt? En egyszer mentem baratnom nelkul szorakozni a testveremmel, es baratjaival, mert o nem volt az orszagban, azt is megbantam, majdnem hulyeseget is csinaltam ,aztan mindent elmeseltem mi tortent, es azota is bant meg a dolog, mi lett volna ha reszegen megcsalom.

Szamomra a legjobb baratom a baratnom, mindent megtudok beszelni vele, nem erzem hogy log a nyakamon, tudunk egymasnak teret adni meg egy szobaban is, eltudunk egyedul is lenni orakig, anelkul hogy egymast zavarnank, ameddig fontos dolgokat tanulunk, munkaugy, vagy eppen jatszunk kulon kulon.

Szerintem te kell erezd, hogy most kell neked ez a kapcsolat vagy sem, hetente 3-5x-or mikor talakoztok van valami kozos aktivitas a szexen kivul?

2017. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából korábban rengeteg helyre elvitt,jó most persze ideje kevés van, két munkahelyen dolgozik,most 3 hetente ha elmegyünk moziba,kirándulni vagy hasonló, igazából kis féltékenység tört rám,hogy mivan akkor,ha megint előjön belőle ez a "szabadság,egyéjszakáskalandoknak élek" dolog. Mert egyébként nem értem,hogy miért akarna kevesebbet találkozni, később ha együtt élünk 2 napra hazamegy az anyjáékhoz vagy mi ? Nem tudom mitévő legyek
2017. jan. 10. 23:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a heti 5 nap teljesen korrekt. Nem jó, ha a barátodon kívül nincs más elfoglaltságod mert ez így előbb-utóbb unalmassá válhat a párod számára. Illetve ha szakítotok, te is megszívod majd, mert semmi nem marad utána ami lekötne.
2017. jan. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
Nem az együtt töltött idő mindig a lényeg, hanem az, hogy fojtogatod, mert ő neked az élet, a minden. Szeresd nagyon, legyen fontos, de legyen saját életed, személyiséged. Engem mindig megöltek az ilyen típusú ragaszkodások. Én nagyon szeretem az emberem, de egész egyszerűen nekem szükségem van a magam életére, nyugalmára, társaságára. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeretek veled lenni, hiszen azért élünk együtt, mert de. Csak én én vagyok, ő meg ő. Attól, hogy egy egységet képezünk, még nem vagyunk ugyanazok az emberek.
2017. jan. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
*szeretek vele lenni
2017. jan. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Borzaszto frusztralo am, ha van korulotted egy olyan ember, akinek szo szerint te vagy az elete - 99%-ban. Es egy folytaban arra var, hogy talalkozzatok. Nem mindenkinek egyforma a szabadsagigenye. En nokent meghulyulnek ettol a mindennap egymason logastol, szoval hamar be is fejeznem. Eloszor csak jeleznem finoman a problemat, ahogy a baratod tette, majd ha nem mukodik, akkor leepitenem az illetot. Nem azert mert masokkal akarok egyutt lenni, mert nem szeretem, hanem mert a kapcsolat fullaszto es nem mukodik.
2017. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te tipikusan az az ember vagy, aki függ a másiktól.

Neked olyan párt kell találni, aki szintén ilyen.


Az a baj, hogy neked az, hogy "csak" heti 5 napot találkoztok egy 6 HÓNAPOS kapcsolatban, már kevés. Könyörgöm, alig ismered...

Miről fogtok beszélgetni, ha mindig mindent együtt csináltok, ha nincsenek külön is élményeitek?


Arról nem is beszélve, hogy mindenkinek szüksége van egyedüllétre is, hogy a hobbijával foglalkozhasson, szimplán pihenhessen, vagy a barátaival legyen.


Mit gondolsz, ha együtt laktok mindig mindent együtt fogtok csinálni? Hát nem. Akkor is ez lesz: ő félrevonul gépezni/olvasni/zenélni/hobbiját csinálni, te meg... hát, ott ülsz a sarokban és várod, hogy újra veled foglalkozzon?! Meg kiírsz majd egy kérdést, hogy "a barátommal együtt lakok, és csak heti 2-3 estét foglalkozik velem igazán, a többi időben a hobbijával meg a barátaival törődik, ennek szerintem nincs értelme?!!"


Keress magadnak hobbit, barátokat, mert nagyon nem jó, ha ennyire a másiktól függsz, így sosem lesz egy teljesértékű, harmonikus kapcsolatod senkivel, mert kevés ilyen figyelem- és szeretethiányos ember van, aki ennyire ráakaszkodik a másikra.


Arról nem is beszélve, hogy ez számodra sem egészséges...

2017. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma pont nem találkoztunk, így elmentem én is barátnőimmel kicsit szórakozni,való igaz,hogy jobban várom,hogy majd láthassam és ettől függetlenül is jól éreztem magam. Igazából kicsit elszálltam magamtól úgymond ezzel a túlzott szeretetemmel,miközben a körülöttemlévőket is elhanyagoltam.
2017. jan. 11. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!