Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy a párm barátai kirekesztenek, mégis nekem mondogatja a párom, hogy "talán hozzájuk kéne szólnod"?

Figyelt kérdés

Egyébként ki is derült, hogy az ÖSSZES eddigi barátnőjét utálták, engem is utálnak - legalábbis a viselkedésükkel ezt mutatják.

Én próbáltam beilleszkedni a társaságba, összebarátkozni velük, de kirekesztenek, nem beszélgetnek velem, hozzám se szólnak, semmi.


Nem lenne baj ezzel igazából, mert nem szerethet mindenki mindenkit, de amikor nagy ritkán összeül a társaság, és én ott ülök csöndben, és unatkozok, meg rosszul érzem magam, nem olyan jó dolog.

A páromnak is igénye van arra, hogy közösen is eljárjunk társaságba, nekem is, de az én barátaim elköltöztek a szülővárosunkból, ritkán járnak haza. Meg hát nem is állapot, hogy van egy koncert, és akkor most válasszon, hogy velem megy vagy velük, vagy egy film, és akkor is válasszon kötelezően, hogy velem vay velük menjen, ő sem akarja ezt.

Mégis mikor erről van szó, mindig hozzám vágja hogy "talán ha hozzájuk szólnék, akkor nem lenne ez". De hát én megtettem a magam részét! Most mit vár, pitiznem kéne vagy mi?



2016. dec. 20. 23:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Én az 5. barátnője vagyok amúgy.
2016. dec. 20. 23:57
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem a leírásból, hogy alapvetően egy zárkózottabb típus vagyok, nehezen barátkozok, de tényleg mindent megtettem a magam részéről.

És mindig az erre a válasz, hogy ők is zárkózottak, és én szóljak hozzájuk, ne csak üljek csendben.


A barátai lehetnek zárkózottak, de én nem?


Az esetleges elírásokért elnézést.

*párom

*vagy

2016. dec. 21. 00:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott lányok is vannak vagy csak fiúk? Mert azt mondanám, hogy az vezethetne előre, ha külön is kommunikálnál valakivel. Csak ez úgy nem túl szerencsés, ha egy fiú barátja az.
2016. dec. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En nem akarnek megfelelni a baratainak,eleg neha a csaladjanak is. Eleg kenyelmetlen ez a szitu.Szerintem ne logj veluk egyaltalan nem kotelezo. Nem tudom parod a baratainak is mondogatja e hogy lepjene v csak neked h csak te pedalozz mar.Ha csak en hatam csapkodna mar reg dobtam volna. Nem tudom am hatad mogott miket mondhatnak rolad.Ha rendes normalis baratai lennenek egy kicsit ok is nyithatnanak feled,minimalis mertekben hogy ne legyen feszultseg. En orulok,h pasimnak vannak jo baratai,vagy csak akikkel neha kiruccan es en is megyek csinalok kulon progit magamnak.Arra meg nem volt pelda,h az o tarsasaga viszajt jelentett volna kettonk kozott.Meg se probaltak,de ha lett volna es parom meg nekem nyavajog hogy en en en vagyok az oka es csinaljak igy meg ugy,hat mondanam hogy koszi ennyi volt akkor.Tudokkompromisszumot kotni
2016. dec. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs lemaradt vege,szoval egy mertekig masok kedvebe is hajlando vagyok tenni,de nem fognak kihasznalni azert meg van huzva hatar.Te se hagyd magad,h cdak azt nezd allandoan kinek mi jo meg mit varnak el toled
2016. dec. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BigGeorge ***** válasza:
100%

Szerintem nem benned van a hiba. Ha az én baráti körömbe jön valaki "új" és ráadásul látom rajta, hogy nem extrovertált típus akkor alap, hogy én megyek oda hozzá és próbálom éreztetni vele hogy befogadjuk.


Nem lehet ,hogy ezek a barátok leragadtak dedós szinten hogy a barátnőket kiutáljuk mert "elveszi" tőlünk a haverunkat? Én is ismertem ilyeneket :D Most hasznos tanácsot nem tudok adni mert szerintem nem veled van a baj és úgy meg pláne nem lehet feloldódni ha tudod hogy nem akarnak befogadni. Talán hagyd ki ezeket a találkozókat, mindkettőtöknek jobb lesz.

2016. dec. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg azt lehetne, hogy nem ekkora társasággal néha. Tehát ti a pároddal meg plusz egy vagy esetleg két ember. Esetleg egy pár. És valami olyan program legyen, ahol tényleg nem lehet megúszni a beszélgetést. Akár együtt főzni most karácsonykor.
2016. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de konkrétan egyetlen ember válaszolt csak a kérdésre.


De a javaslatokra válaszolva:

Voltunk már csak egy-két emberrel, de rendszerint az van, hogy csak a párommal beszélgetnek, mindent neki mondanak, szinte rám se néznek, aztán vagy hozzá tudok szólni, vagy nem (többségben olyanokat mondanak, amihez én nem tudok mit mondani). Meg se kérdezik, hogy hogy vagyok, nyáron pl hogy milyen volt a nyári munka, most hogy milyen az egyetem (21 éves vagyok, most szeptemberben kezdtem az egyetemet), milyen elköltözve lenn itthonról, semmit. Találkozunk velük, akár csak összefutunk az utcán annyit mondnak "sziasztok" aztán én csak ott állok, mert a párom kérdezi hogy ők hogy vannak, ők válaszolnak, a PÁROMAT kérdezik egyedül, hogy ő hogy van, vagy valamiről beszélgetnek, rám se néznek, csak ott állok mint egy dísz.


Csak nekem mondja, hogy szóljak hozzájuk, én pedig amikor kiakadok, akkor jön az is hogy "persze, mindenki más a hülye és ők a hibásak, te még véletlenül sem" - ilyeneket vág hozzám, nyilván iróniával. Mindig védi őket, hogy hát de ők zárkózottak, és én szóljak hozzájuk, az tényleg le van szarva, hogy én is zárkózott vagyok, és az is le van szarva, hogy én próbáltam, de elutasítóak.


Oké, nem kötelező menni velük, de töltsem egyedül a szilvesztert? Az én barátaim csak karácsonyra jönnek haza, utána mennek is vissza oda, ahol laknak. Most ne a párommal tölsem a szilvesztert? Elég rossz lenne. De akkor meg töltsük kettesben? Ő szerintem nem akarná, mert tegnap délben közölte, hogy ő házi bulit szeretne szervezni.

2016. dec. 21. 11:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez egy szar helyzet, de ők ezek szerint nem akarnak ezen változtatni. Szóval vagy neked sikerül vagy így marad. Én helyedben két dolgot próbálnék, az egyik az, amit írtam korábban is, hogy egy emberrel beszélni, akár ott a bulin. Mondjuk egy olyan helyiségben, ahol épp nincs a többség. Az emberek sokkal normálisabbak ha nincs ott a csorda. Te tudsz e olyat kérdezni valakitől, amiről akar beszélni. Vagy amúgy ami még érdekes, hogy mondjuk tanácsot kérsz valakitől valamiben.


Amúgy meg próbálj új barátokat szerezni. Menj el külön programokra. Mert akkor kevésbé zavarna ez.

2016. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!