Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a "bánntalmazó kapcsolat"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a "bánntalmazó kapcsolat" kezdeti jelei?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy valaszolotol, aki latott errol egy eloasast, es ott peldaul a korai eljegyzest is ide hoztak (ami szerintem nem minden esetben a jele)

Szoval mik a jelei?



2017. jan. 11. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Többnyire az egyik fél igényei kerülnek előtérbe illetve az ő döntései érvényesülnek.
2017. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Mi az a bánntalmazó kapcsolat?
2017. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Negatív általánosítás - pl. Minden nő k***, a barátaid nem jó barátok, a családod nem normális.

Ellenőrizgetés- a teljes napról beszámoló, ha ellenkező neművel találkozol már gyanakszik, féltékeny

Hirtelen dühroham amiből fél perc alatt lenyugszik, de addig kiabál vagy fenyeget.

Ha nem érzed magad mellette biztonságban vagy félsz akkor már menekülj. Ha jól döntöttél akkor tuti megy utánad, kapsz pár hívást és smst, egyik cifrabb mint a másik.

2017. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

- Birtoklási vágy, dominancia, féltékenység, bizalmatlanság - ellenőrizgetés


- Agresszív viselkedés (kiabálás, csapkodás - Ha ez gyakori, az nem jó jel. Néha mind szívesen falhoz vágnánk valamit, de nem normális, ha valaki két naponta teszi)


- Szerintem a korai eljegyzést azért írták, mert nem szerelemből, inkább "magához láncolásból" tesz valaki ilyen lépést mondjuk két hónap után. (Ez szerintem nem feltétlen igaz, de szerintem erre gondoltak, mikor ezt írták)


-Lekezelő, fölényes stílus


-Elnyomás: Megszabja, vagy állandóan beleszól, hogy öltözz, hova mehetsz, kikkel barátkozhatsz.

2017. jan. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mivel láncolhat magához egy férfi ezen kívül?
2017. jan. 11. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
2017. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szidja az exeit.
2017. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel láncolhat magához?


Teljesen elszakít mindenkitől, ha évekre "eltilt" tőlük, te pedig ezt hagyod, végül pedig már nincs kihez fordulj. Tehát teljesen elszigetel.


Tőle függsz anyagilag - ő nevén van minden, ő kezeli a pénzt, te pedig nem tudsz tőle eltávolodni, ha nem akarsz a híd alatt éhen halni.


Teherbeejt, és lsd is rögtön második pont.

2017. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Szia:) irj ram,en szivesen meselek neked.
2017. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!