Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a jelei, ha már tönkrement...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei, ha már tönkrement a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit érzek pontosan. 2 éve együtt vagyok a párommal, ő volt életem szerelme, a kapcsolatunk csodálatos volt, aztán egy időre nagyon megromlott köztünk minden, ekkor hatalmas hibát követtem el és hagytam, hogy megcsókoljon egy másik srác. Ezt elmondtam neki, tisztáztunk mindent, ezerszer megbántam amit tettem. Azóta rendeződött a helyzet nagyjából, de most sem tudom mit akarok, sokszor úgy érzem, hogy szerelmes vagyok, de félek, hogy csak megszokás és nem tudok kilépni a kapcsolatunkból. Félek az egyedülléttől, és hogy többé nem találnék olyan rendes srácot, mint ő, de néha meg arra vágyok, hogy kalandozhassak. Magányosnak érzem magam, és vágynék rá, hogy valaki elcsábítson/ valakit elcsábítsak, de nem vagyok benne biztos, hogy az a barátom. Közben pedig nagyon sokat jelent nekem, a legjobb barátommá is vált, el nem tudnám képzelni nélküle az életem. Teljesen összezavarodtam, már hetek, hónapok óta nem tudom mit csinálok. Mi tévő legyek? Ti hogyan tudtok ilyen helyzetekben megoldást találni?

2016. júl. 25. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
" el nem tudnám képzelni nélküle az életem ".. Megválaszoltad te magad. Lehet csak kicsit eltávolodtatok egymástól.
2016. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

onnan hogy eltűnik a kapcsolatból a villámkúrás.

amikor csak úgy lezavartok egy spontán 5-10 perces előkészület nélküli gyors dugást.

2016. júl. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Annyira idegesítő ez a hiszti, megszoktad már, szereted de csak elvagytok, és várnád hogy megdugjon valaki más is. Fantasztikus. Talán szakítanod kéne, hogy találhasson valakit aki nem úgy szereti mint a bátyját és nem más pasikról ábrándozik. Szerinted mi lesz 5-10 év múlva ha már most nem bírsz magaddal?
2016. júl. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PearlDiver ***** válasza:

A helyzetet kísértetiesen hasonlít az exbarátnőmére. Mi azóta már szakítottunk, még is próbálta visszakönyörögni magát, de nem hagytam. Nem haragszom rá, hiszen még tanulnia kell - de nem leszek az aki mellett még évekig bukdácsol, én meg lenyelem. Talán valaki mással majd menni fog.

Kérdező, mennyi idősek vagytok?

2016. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én 18, baratom 19
2016. júl. 26. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!