Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Erotikashow 2016 felnőtt párkapcsolatok

Szeretnél jobban teljesíteni az ágyban?
Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ez normális viselkedés? A többi lenn!

Keress kérdéseket hasonló témákban: párkapcsolat, , pasi, vita, igaz szerelem, kapcsolat

01-11 22:17  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A kérdező kommentje:

A pàrom néha flegmszik velem meg húzogatja a szàjàt és nem értem miért mert volt hogy ok nélkük és akkor is azt mondja mert felhúztam !Vagy ha pl beteg vagyok akkor ideges lessz pl nem ölel meg vagy nem vigasztal meg és nem nyugtat meg hogy minden rendben lessz !Persze van hogy én is bepànikolok lehet nem vagyok kedves vele de az esetek többségében teljesen sajàtmagátol kezd furcsàn zàrkozottan viselkedni !

# 1/4Időpont 01-11 22:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Flegmàzik*

# 2/4Időpont 01-11 22:21 Privát üzenet
A tinédzser párkapcsolatok komoly problémái...

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 01-11 22:23 Privát üzenet
Nem, ez cseppet sem az.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 01-12 03:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

PerfectPlay - Szexsegítő formula

Kapcsolódó kérdések
Ez normális? Így kell bánni a másikkal?
Ez milyen viselkedés? Ti láttatok már ilyet?
Hogyan kellene viselkednem vele? Nagyon tulreagalom?
Elvagyok keseredve a kapcsolatom miatt, mit gondoltok?
Lányok! Veletek már fordult elő, mikor sokkal érzékenyebbek voltatok, hogy megkérdezte a párotok/ fiú ismerősötök, megvan-e nektek?
SOS! Mi lenne a helyes viselkedés ilyenkor?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu