Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Mindíg féltékenykedik, mert van egy lánybarátom, és ez neki nem tetszik, sokat veszekedtünk is miatta. Most ez a lánybarát úgy döntött, hogy nemakar több vitánk okozója lenni, és inkább kiszáll az életemből. Viszont most meg barátnőm is szakítani akar velem, hogy ő ezt tovább nem bírja és elege van...

Valaki érti ezt? :/


2017. jan. 12. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
En ertem. Lassu vagy. Mar az elso vitanal le kellett volna esnie, hogy ez igy nem mehet. Mivel elegant vagy, de okos nem, ezert ket szek kozott a padlora estel.
2017. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk fordított eset volt.... nekem mindig inkább fiú/férfi barátaim, ismerőseim voltak. (A nőkkel valahogy nem tudok kijönni :D ).


Ezért a kapcsolat elején nekünk is sok problémánk volt. De belegondoltam és megértettem, hogy rosszul esik neki és fordított esetben, lehet, hogy engem is zavarna.


Így a megoldást számunkra az jelentette, hogy egyedül nem mentem el a barátaimmal szórakozni, csak akkor, ha ő is velem jött. Illetve a srácokkal tabu volt a beszélgetés a szexuális életünkről, de egyéb módon nyilván szóba kerülhetett a szex.

2017. jan. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Féltékenység oka az hogy a párod azt látta és érezhette hogy nagyobb figyelmet fordítasz egy másik nőre, ill. első jelzése után miszerint nem tetszik neki ez a kapcsolat te és az adott nő között (hiába ártatlan kapcsolat) te semmit nem tettél ezzel okot és bizonyítékot adtál rá hogy féltékeny legyen és ne érezze magát elsőnek ebben a kapcsolatban.

Sajnos ezt sokan elcseszik és erre nem magyarázat hogy "csak barátok vagytok " Mert a nő szemében te első vagy és mind emellett te nem csak párt választottál hanem társat, családot az ő személyében és ezt igenis ki kell mutatni hosszútávon ha szereted a másik felet és tényleg elhatározod magad hogy lekötöd a szíved.

Sajnos azért tudom ezt neked leírni mert én a női oldalát éltem át. Néha az életben igen is tudni kell dönteni, mert a lány barátnőddel lehet hogy még fogtok beszélni, de a társadat már elvesztetted.

Ebből lehet tanulni hogy legközelebb jól csináld vagy csak próbáld meg!! :)

26/L

2017. jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én értem.

A lánybarát kilép az életetekből- a barátnőd viszont azt várta volna, hogy te építsd le a lánybaráttal való kapcsolatot. Mert annak ellenére, hogy a lánybarát akkoe kilép az életetekből simám elképzelhető, hogy ez nem végleges állapot és te újra felkeresed - vagy egyszerűen pont a lánybarát késztet választásra ezzel a döntésével ( vagy ő vagy a barátnőd)...

Barátnőd is látja, hogy egy szerelmi háromszögben van, nem tudhatod mit érez a lánybarát valójában...

Ha a barátom közölné, hogy a lánybarátja aki eddig borzasztóan zavart engem, most gálánsan kilép az életünkből "ilyen drámai megfogalmazással"- az nekem bőven sok lenne, mert úgy gondolom a lánybarát inkább taktikázni akar és nem gondolja komolyan a kapcsolat lezárását -tehát még mindig féltékenységet éreznék, meg tehetetlen dühöt.

Itt a megoldás kulcsa Te vagy! Egyértelműen választani kell a két nő között! Ha szereted a barátnődet akkor magad kell, hogy kijelentsd előtte, hogy neked volt elég a lánybarátból és te akarod lezárni a kapcsolatot vele.

Amúgy hidd el ez a jövőben sem fog változni. Kereshetsz másik nőt, szinte biztos, hogy kb. 90%-kát zavarni fogja egy lánybarát állandó jelenléte.

2017. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
es ez a lanybarat a kapcsolatotok alatt lett barat? vagy elötte is baratok voltatok?
2017. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!