Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy másik csávónak is bejön az a csaj aki nekem is?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy suliba megismertem egy lányt.Párszor máár beszélgettünk és holnap délután talizunk is.De bekavart egy másik csávó is a suliból.Neki is tetszik a csaj és nagyszünetbe dumálnak is.A csaj azt mondta nekem hogy a csávó túl gyerekes,de végül az egész délutánt átmsnezték.Mit tegyek?Tudom hogy nem a barátnőm, de féltékeny vagyok.Nem akarom hogy mással is kavarjon.Tegnap egyébként azt mondta hogy az ilyenfajta srácokba csak a bátorságot becsüli, de még nem látta személyesen és szerintem a csávó helyesebb mint én :(

Most mit évő legyek?Nem akarom hogy elcsábítsák előlem.


2010. máj. 5. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
sz a rjál epét
2010. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek!
2010. máj. 5. 08:34
 3/11 anonim ***** válasza:
megyetek el randizni, és smárold le, azotán már nem fog a máik srácal kavarni!
2010. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés ez, ilyenkor nekem is kinyílik a bicska a zsebemben ... Ilyenkor van az, hogy miért nem vagy neki elég jó? Ezt sajnos nem tudjuk megváltoztatni akármennyire is szeretnénk. Én most úgy vagyok, hogy kb egy hete mondtam el a csajnak tetszik meg minden... erre ő hát ő nem érzi így... később még azt is mondta neki más tetszik. Na jó itt már viszketni kezdett a tenyerem...És csak arra tudtam gondolni, hogy mi a fene jobb benne mint bennem. De nem tudom, azóta próbálom kerülni a lányt, hogy ne csak rá gondoljak egész nap, de nem megy. Pláne ha ő ír rám msn en... még idegesít is, hogy ha már nem tetszek neki, akkor inkább hagyja magát elfelejteni nyugiban.
2010. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért szerintem nálam nem ilyen súlyos a helyzet :/
2010. máj. 5. 08:41
 6/11 A kérdező kommentje:

Más ötlet?

pl:Az jó ha látja rajtam mikor dumál a másik sráccal hogy zavar engem?

Vagy beszéljek vele hogy zavarna ha beszélne a csávóval?

2010. máj. 5. 08:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Míg nem a bnőd, ne szólj bele, hogy mit csináljon. Hisz akkor mit fog gondolni? Azt, hogy utána is csak mondani fogod neki a magadét (ezzel ne beszélj, ennek ne köszönj stb.) Tudom, hogy rossz látni, hogy más is érdeklődik iránta, de ha téged választ ez csak téged fog megerősíteni abban, hogy komolyan gondolja. A féltékenykedést pedig még az elején próbáld megfékezni, tapasztalatból mondom, nem egy kellemes dolog. Ha sikerül és összejöttök, akkor bízz meg benne, ne hagyd hogy a féltékenykedés válasszon szét benneteket.
2010. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Párbajozzatok meg érte mint a régi szép időkben. Szamurájkard FTW!
2010. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Többet beszélj vele! :D

Én is pont ugyanígy vagyok, csak gondolom egy másik csajjal.

Nekem nagyon bejön, szerintem én is tetszek kicsit neki, szünetekben beszélünk, de néha én is azt hiszem hogy elveszik tőlem, de még csak nem is járunk. Elkezdesz kicsit többet beszélni vele, film, péntek szombat este milyen volt, ha volt valamerre, zenék stb, meg néha ölelgesd, fogd meg a kezét, és ha szeret, akkor nem hagy cserben. Az én csajom msnéről annyit, hogy van neki kemény 450 partnere, abból szerinted én nem vagyok féltékeny? :D

Egy biztos lesz, ha megpróbálod: hívd el valahova, randizzatok egy jót, és ott próbáld meg megcsókolni. Ha nem akarja, akkor kérdezz valami más időpontot (mikor ér rá), ha azt se adja egy idő múlva akkor hagyjad a francba :)

2010. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazából holnap délután találkozunk.Együtt leszünk 2-3 órát.Szal mondhatni hogy egy randi.De igazából még sehol se tartunk.Kicsit visszahúzódó a csaj, de szerintetek mennyi esély van rá hogy megcsókoljam?Hisz még csak a kezét se fogtam meg....

Amúgy szerintetek ha a randi elején odanyújtom a kezem akkor megfogja?Vagy ne is próbáljam meg?

Mert igazából élőbe ha beszéltem vele háromnegyed órát :S

2010. máj. 5. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!