Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves jó csaj vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves jó csaj vagyok, de még nem volt hosszú távú kapcsolatom. Mi a benyomás egy ilyen lányról? Ez nem éppen imponáló egy csávónak, nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hogy 25 éves v hogy jó csaj? mert sztem egyikkel sincs probléma :D
2011. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

az hogy még nem volt hosszútávú kapcsolatom ennyi idösen.

Erröl mi a benyomásotok, fiuk?

2011. aug. 18. 11:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Beszélgetni lenne kedved priviben?
2011. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Erről az a benyomásom, hogy te egy olyan lány vagy akinek még nem volt hosszútávú kapcsolata. Milyen benyomásaim lehetnének ezen kívül?
2011. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

figyi, lehetsz szép, de attól még lehet egy olyan taszító tulajdonságod, ami mindenkit elkerget. úgyhogy ha fiú lennék, lehet hogy gyanakodnék...

persze az is lehetséges, hogy nem találkoztál még a megfelelő emberrel, idiótákkal voltál körülvéve, akik nem is voltak másra jók, csak egy rövidtávú kapcsolatra.

úgyhogy szerintem valamilyen szinten ez hátrány, de nem probléma, remélem érzed a különbséget.

2011. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az hogy még nem volt hát semmit sem befolyásol...de kutudja lehet valakinél igen
2011. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szeretném azt gondolni, hogy nem feltétlen defektes az akinek ebben a korban még nem volt hosszú távú párkapcsolata, mivel nekem sem volt még...

szerintem ezzel nincs is gond. viszont ha rengeteg futó kalandod volt az végképp nem imponál!

2011. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igaz hogy én még csak 18 éves vagyok de ettől én is félek hogy mit szólnak hozzá hogy még egy komoly barátom se volt.

Volt már 2 rossz rövid kapcsolatom.Rossz emeberekkel kerültem össze akik csak "azt"akarták.

De ha vkinek megtetszel tuti nem ez miatt fog elmenekülni.

Vagy fordított esetben ha neked megtetszene egy pasi és kiderülne h nem volt még komoly kapcsolata akkor gyanakodnál?Sztem nem.

2011. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez csak a fiúknak ciki nyugi... :P

F17

2011. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A jó csajság nem minden. Sőt... Csak egy az összetevők közül.
2011. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!