Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban napi szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban napi szinten tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban minden nap írtok egymásnak, vagy ha munka miatt nagyon elfoglaltak vagytok előfordul, hogy 1 nap kimarad? Én ha nem keres a barátom hosszú ideig rosszul érzem magam, szeretném tudni mi van vele, mit csinál, pedig tudom, hogy csak nagyon elfoglalt. Van, amikor sokat ír nekem, elfoglaltabb napokon meg csak 1-2 mondat, de olyan is előfordult, hogy aznap egyáltalán nem írt (nem is nézte az üzeneteit). Persze legtöbb nap többet beszélünk, de mindig van 1-2 nap, amikor csak keveset.
2017. jan. 12. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden nap beszélünk :) Ha több időnk van többet, ha kevesebb akkor kevesebbet.
2017. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Másfél évig éltünk távkapcsolatban, simán volt, hogy kimaradt 2-3 nap, elfoglaltabb időszakokban vagy ha egyikünk elutazott, főleg. Vannak, akik igénylik a folyamatos kommunikációt, vannak, akiknél a kevesebb néha több (mi inkább Skypeoltunk párnaponta pár órát a mindennapos "helyzetjelentős" pötyögés helyett). Ha te jobban igényelnéd, hogy keressen, akkor jelezd neki, beszéljétek meg. A nyílt, őszinte kommunikáció csodákra képes :)
2017. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekunk ugy alakult,hogy en jelenleg Floridaban vagyok, parom meg ugye MO-n. En egy atlagos napomon dolgozom delelott 10tol hajnal 2-ig. Kozben van,hogy keveset tudok irni, de facebook messenger... tehat par mondatot akkor is beszelunk ha folyamatos porges van es ugye az idoeltolodas is belerondit,de nem marad ki nap. (Nem,tudok irni ekezetet, itt a szamitogepen nincs ekezet kedves trollok)


22/F

2017. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mit dolgozik+mennyit.

Az én párom hegesztőként dolgozzik külföldön. Reggel+délután kb 5-5percet telefonon, este pedig változó...15-60percet beszélünk. Van hogy mondjuk csak este beszélünk, ha napközben nincs időnk rá.

2017. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Termeszetesen mindennap beszelunk. Mi nem vagyunk azok az egymas nyakaba akaszkodoak, sot, de azert amikor a parom tolem pl. x ezer kilometerre van, es nem irna 3 napig, mert hogy o elutazott, hat... az csoppet erdekes lenne nekem (bar, ha 3 napig nem irna, akkor eloszor arra gondolnek, hogy valami tortent vele. Korhaz, egyebek). Vannak napok amikor napkozben is irkalunk par sort, de vannak, amikor csak annyit, hogy "jo ejszakat", de ennyi kell. Plane tavkapcsolatban.
2017. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is azt tartanám normálisnak, hogy 1-2 mondatot azért minden nap beszéljünk, de van, hogy tényleg csak egy jó reggeltet meg jó éjszakát kapok. Meg van, hogy egyáltalán nem írunk egymásnak, de max 1 nap, olyan nincs, hogy több napig nem. Tudom, hogy sok a munka, de nehéz elviselni :/
2017. jan. 13. 00:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden nap chatelünk messengeren, kivéve, ha valami üzleti ügy bántja a párom, mert olyankor magába fordul és előfordul egy nap kimarad.

Szinte minden este videochatelünk.

2017. jan. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!