Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a muszlimoknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a muszlimoknál, vagy nálunk rosszabbak a statisztikák?

Figyelt kérdés
Találtam egy honlapot ( [link] ami azt állítja, hogyha jól értettem, hogy ma Magyaroszágon kb. minden ötödik nő (=20%) él olyan házasságban, ahol verik, vagy megerőszakolják. És elgondolkodtam, hogy vajon az arab partnereknél (mondjuk Magyaroszágon élve, ahol ugyan azok a jogok illetik meg a nőket, nem ott, ahol könnyebb vagy nehezebb eltitkolni), ez az arány vajon rosszabb lehet?
2017. jan. 14. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyesbites: "nalunk vagy az arab tarsadalmakban rosszabbak a statisztikak?". Te erre vagy kivancsi, nem az indonezekre pl. De egyebkent orszagtol fugg, tarsadalmi berendezkedestol, nem vallastol. Hogy milyen kozegbe szocializalodott az illeto. Mert mas lesz az arany egy brit 3.generacios bevandorlo tarsadalomban mint pl. Szaud Arabiaban.
2017. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, én ez alapján pl. azt vettem le, hogyha van egy megfelelő szociális háló, akkor csökken a bántalmazások száma: pl az egészségügyi alkalmazott, aki ellát téged feljelentheti a férjed (amit ugye most nem lehet megtenni), akkor nyilván nem verhetnek meg annyira és annyiszor, mint így, mert az orvost nem tudod megfélelmlíteni.


Szóval tényleg az érdekelne, hogyha (akkor legyen arab) embereket behozol Magyarországra, akkor köztük vajon milyen lesz a statisztika. (Vagy esélytelenül, az oda viszed az itteni törvényeket).

2017. jan. 14. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:

1.Azért ne felejtsd el, hogy van egy rejtett kisebbségünk.

Ők elég rendesen nyomják a statisztikát :)

2.Az ilyen náci szervezetek mindig túloznak.

2017. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És vajon hányan szenvednek Mo.-on verbális erőszaktól? Férfiak is?
2017. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!