Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exbarátos kérdés. Összejöhetün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátos kérdés. Összejöhetünk vajon újra, ha?

Figyelt kérdés

Nem közölte hogy miért szakított velem.. "két külön világban élő ember vagyunk" Egyik napról a másikra. Utána rájöttem, hogy mi az amit nem kellett volna tennem.. ugyanis akkor kicsit ittam és (nem voltam részeg!mindenre emlékszem > de szerinte részeg voltam -.-") közölte, hogy undorítónak találja, ha egy lány iszik. Azonkívül egyik haverjával eléggé összemelegedtünk, vagyis ölelgettük egymást, de nem történt semmi. Azonkívül a srácnak rengeteg csaj ismerőse volt/van akivel ugyanígy bánik (ölelgeti puszilgatja stb)

Szóval valószínűleg ez volt az oka a szakításnak :S Ennek már fél éve.

A sráccal soha nem szakítottuk meg a kapcsolatot, vonzalom is van köztünk még mindig. Én azóta sokat változtam (történt néhány dolog ami nagyon megváltoztatott...) - egyébként szoktunk beszélgetni, suliban ha folyosón állok, akkor odajön, hosszan nézzük egymást, ilyesmik..:)

Hogyan közeledjek feléje? Próbáljak vele beszélgetni vagy közös barátokon keresztül puhatolózzak? :D

16/L


2010. máj. 5. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy inkább leszbikus vagy
2010. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menni fog, ha még mindig megvan a vonzalom. Hívd el a barátait is és őt is egy partyra, és melegedjetek össze, mint régen!


Az elsőnek: bunk0!

2010. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és egy tuti tipp (nekem eddig bevált) - viselkedj úgy, mintha járnátok. Fogd meg a kezét párszor, vagy csak beszélj vele olyan hangsúllyal mintha tök természetes lenne, hogy jártok. Hidd el, bele fog törődni a pasi egy idő után, és a tenyeredből fog enni. :)
2010. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Elsőnek is.:D Valahol csak ki kell élnie magát. ^^

Nagyon örülnék, ha sikerülne, mert azóta sem felejtettem el őt :)

2010. máj. 5. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!