Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktátok féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktátok féltékennyé tenni a pasitokat?

Figyelt kérdés
szoktatok olyat csinálni, hogy pl vesztek magatoknak egy virágcsokrot ès azt mondjátok hogy valaki küldte,vagy előtte hagyjátok a telefont ha más hív, ilyesmi...
2017. jan. 14. 21:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sztem az is elég hogy készitesz magadrol képet azt meg felrakod fb-ra és kész! A viràgcsokor meg sztem is szànalmas a végén még elhiszi és olyan féltékeny lessz hogy szakitani fog !
2017. jan. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok elmebeteg, bocsi.
2017. jan. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem szoktam ilyet csinálni, mert nem vagyok egy kisebbségi komplexusos 15 éves :D Ha bajom van a kapcsolattal, akkor megmondom neki, nem pedig passzív agresszív baromsággal leplezem a frusztrációmat.
2017. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
8-as xDDD
2017. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Megcsalom!

Úgy, hogy megtudja!


Ezzel garantáltan féltékeny lesz.

2017. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
úgy èrtettem, hogy megvagyunk ...csak mostanában egy kicsit elhanyagolt ès próbáltam fèltèkennyè tenni hogy egy kicsit jobban èrezzem hogy mèg szeret....ilyenkor jobban törődik velem , jól esik ha èrzem hogy fèltèkeny mert az azt jelzi számomra hogy mèg szeret
2017. jan. 15. 13:29
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem ez azt jelenti, hogy magasról tesz rád a hétköznapokon, és ha érzi, hogy szorul a hurok, akkor kicsit összekapja magát, amíg úgy nem érzi, hogy megint lazíthat.


Ez nekem egy olcsó praktikának tűnik, arra, hogy elfedjétek a problémát.

2017. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
igen ilyesmi szerintem is, nem akarok èn itt egy gonosz akárkinek tűnni, csak kètsègbeesèsembe ezt csinálom pedig tudom hogy nem szèp dolog
2017. jan. 15. 13:44
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi lenne, ha nem féltékennyé tevő tanácsot várnál, hanem megoldást keresnél a problémádra (mielőtt kifutsz az ötletekből, hogy mivel lehet féltékennyé tenni).



A helyedben végiggondolnám, hogy mit akarok ettől a kapcsolattól, mi az ami jó, min az ami nem tetszik. Utána leülnék vele, és elmondanám neki, hogy ez a helyzet, változtasson.


Ezt követően pedig nem virágot vennék magamnak, hanem figyelném, hogy dolgozik e a probléma megoldásán (igen, nem fog neki összejönni 2 perc alatt, de azért az gyorsan kiderül, hogy felfogta e, vagy sz@rik bele), ha pedig újra 2 hát múlva azt gondolod, hogy virágot kell venned magadnak, akkor esetleg érdemes elfilózni, hogy nincs e férfi, aki jobban megbecsüli a párkapcsolatát.

2017. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, nm kislány, és az ilyen játszmázásoknak mégis mi az értelme? Csak felesleges vitákat szül, aztán szakitás lesz belőle - ugyanis ezt normális ember nem nyeli le a másiknak.
2017. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!