Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti be szoktátok mutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti be szoktátok mutatni a pasitokat a barátnőiteknek?

Figyelt kérdés

Esetleg szerveztek közös programokat?

Elég komoly a dolog a fiúval de igazából a barátnőim még csak nem is tudnak róla, igaz nem osztok meg velük túl sok mindent.Azt tudom hogy a pasi a volt barátnőjének a barátaival elég jóban volt,jártak együtt buliba meg ilyenek, szerintettek elvárja h bemutassam? Mondjuk nem nagyon szeretném mert annyira mások és nem hiszem hogy jól kijönnének, meg én se akarok barátkozni az ő haverjaival, de viszont azt se akarom hogy azt higgye hogy szégyellem.


2014. márc. 9. 21:01
 1/4 A lány neve: Béke ***** válasza:
Kifejezetten programot nem. Anno, ha suliban voltam, s mondjuk ő jött értem, akkor adott volt, hogy az ott lévő barátnőimnek bemutatom. De direktbe ismerkedős programot sosem csináltam. Én sem vártam el. Ha komolyan, és sokáig együtt maradunk, úgyis lesz alkalom, mikor találkozni fog a barátaimmal, én meg az övéivel.
2014. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarsz barártkozni a haverjaival? Szóval nem tervezel valami hosszútávra a sráccal mi? :D


Én mindig bemutattam mindenkit. Szerintem ez természetes. Nem jó ha csak folyton kettesben vagytok, néha kell a társaság is. Nekem fura lenne, ha nem mutatnám be őt a barátaimnak, hiszen nekem ők a "családom" szinte.

2014. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

El kellene gondolkodni, mennyire jó barátnő az, akinek alig mondasz el valamit.


Én is be szoktam mutatni, és viszont is elvárom. De figyelni kell rá, hogy ettől még legyenek külön programok is.

2014. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es:igenis hosszútávra tervezek,csak amit eddig mesélt a haverjairól,nem rosszból de bunkó parasztok,főleg ha isznak,és ezt ő is bevallja,én meg inkább ilyen csendes visszafogottabb csaj vagyok és az ilyeneket nem nagyon tudom kezelni

3-as:igen, tényleg nem olyan "igazi barátok",de hát ők vannak,ők mondjuk sok mindent elmondanak nekem, de én már egy ideje nem tudok megbízni az emberekben,de ez másik történet.

2014. márc. 9. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!