Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves srác vagyok 16éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves srác vagyok 16éves csajjal kezdtem ki. Ez nem nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Egyszer átfucc rajta azt jólvan ;) De ismerösök előtt ne mutass be egy 16 évest 27/F
2010. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 nielindi ***** válasza:
25%
sok mindentöl függ. ha könnyüvérü, akkor nem nagy. de ha nem akar még egy jo ideig szexelni, akkor sztem felejtös.
2010. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
ez attól függ, hogy milyen a lány. ha már érettebb, okosabb, tapasztaltabb, akkor nem nagy probléma, hiszen akkor eltudsz vele beszélgetni bármiről, betudod mutatni a családnak. de ha abszolút a 16 évesek szintén van, akkor nem valószínű, hogy egy hullámhosszra kerültök. te már gondolom dolgozol, vagy lassan fogsz, ő meg még érettségi közelében sincs. biztosan nehéz lenne vele megértettni bizonyos dolgokat. már ne érts félre, nem a 16 éves lányokat akarom ezzel leírni, de sok ilyen ismerősöm, rokonom van és nem nagyon van közös téma, max a pasik, az új haj, az új divat. de ennyi. semmi értelmes. 28/f
2010. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
ha fugázni való fugázd szét amig csak lehet.
2010. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Egyetértek az utolsóval. Attól függ hogy milyen a lány. Én is 16 éves voltam amikor a párom 25 és megismertük egymást. És azóta is tök boldogok vagyunk lassan 3 éve:)
2010. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
bocsi az utolsó előttivel:)
2010. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14.20 nagyszerűen megfogalmazta a lényeget. Érdemes odafigyelni rá.
2010. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Jól tetted.Nem nagy különbség.Nekem is volt ilyen.Csak mikor,mondjuk moziba vittem a többi nő enyhén megvetően nézett rám.Az meg kit érdekel?


Ügyvéd Úr

2010. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
nem reklámoznám.....
2010. máj. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Mennyire undorító fas*zkalapok vannak itt. Én már tini koromban éreztem, hogy ezek a pasik azért választanak tizenévest, mert az tapasztalatlan, lehet hülyíteni...stb. Ezért is mondtam nemet 16 éves koromban annak a sok selejtes 22-26 éves pasinak, aki "járni" szeretett volna velem. Persze meghívattam magamat étterembe, hazavittek...és utána elárultam nekik, hogy "mégsem vagy az esetem"...:D

Persze legközelebb már köszönni sem akartak, de ki nem sz*rja le őket!

Én vártam az elsőre 21 éves koromig.


De nem minden fiú ilyen, vannak kivételek, akik tényleg komolyan gondolják, pl. az unokatesóm is 26 éves és 17 éves barátnője van és 8 hónapja járnak, még nem fektette le, mert férfi, és nem egy sz*r alak, aki csak fugázni akar.


Fugázzátok a guminőt..szánalmas sz*arok.


Azért kíváncsi lennék a "fugázók" is ennyire fugáztatnának, ha apák lennének, és egy 15-16 éves kislányuk lenne.

2010. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!