Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonzatlan szerelem? Nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem? Nagy távolság? Van valaki ilyen helyzetben? Kort, nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

Szeretek egy fiút már 2éve, most ballagtunk le a suliból ahová jártunk.

Csók, ölelkezés volt köztünk sokszor de komolyabb nem.

Beleszerettem nagyon.

Este írtam neki msn-en, h mi újság vele...stb..

Rákérdeztem, hogy érez-e valamit irántam.Azt írta, hogy nem szerelmes de nagyon tetszem neki, és olyan jó lenne néha ha mellettem feküdhetne, és jókat beszélgetnénk.És mondta azt is h nem tudja h mikor fogunk legközelebb találkozni.

Ő egy menő srác a lányok körében, és tudja magáról h helyes.

Én többször keresem őt.

Olyan jó lenne jól esne ha egyszer-egyszer ő is rámírna.

SZERETEM:(

21/L


2010. máj. 5. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen kapcsolatom ha ezt annak lehet nevezni. 3 vagy 4 hónapig tartott és én odáig meg vissza voltam érte ő meg csak hülyített, hogy tetszem neki stbstb közbe volt szerintem neki más is... Leutaztam hozzá /60km-re lakott és amikor leszálltam a vonatról közölte velem hogy ja bocsi mégse érek rá:S szal vigyázz nagyon a "távolsági" dolgokkal szerintem:S Ha pedig érdeklődik irántad akkor írni fog. 20L
2010. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
voltam már hasonló cipőben. ne "zaklasd" azzal, hogy te keresed többször, írsz neki, hívod, mert azt a pasik nem szeretik. éreztesd vele, hogy tetszik neked, de ne vidd túlzásba, mert "megijed". találkozgass más pasikkal is, úgyis elfelejted majd. főleg, ha ő egy nagy nőcsábász. akkor egyenlőre nem fog megváltozni.
2010. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is hasonló helyzetben vagyok. Az iskola egyik leghelyesebb fiújába vagyok beleesve, lassan két éve. Van amikor jól elvagyunk, de van amikor levegőnek néz, de van amikor le se veszi rólam a tekintetét, engem figyel. Nem tudom hogy tetszem-e neki, vagy csak észrevette, hogy én mit érzek iránta. Én se tudom h mit tegyek, de szerintem se zaklasd, mert megijedhet! ;(
2010. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ugyan így vagyok.

Mär két éve vagyok beleesve a supi legmenöbb sräcäba.amúgy St osztälytärsam.valamikor beszélgetünk,valamikor mintha szerelmes kennen belém,valamikor meglevegönek néz.

2015. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!