Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem "mutat meg" a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem "mutat meg" a párom a közösségi oldalain?

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem össze egy (fiatal) lánnyal aki nagyon sokat nyomkodja a telóját fontos neki a facebook az instagram(képmegosztós cucc aki nem ismerné) meg ilyesmi. Ezzel eddig még annyira nincs is bajom, bár elsőre nem tetszett, hogy ennyire beszippantotta a közösségi média de mivel velem kedves aranyos és egész okos lány ezért nem érdekelt. Meg hát facebookja kinek nincs szóval értitek. Igaz én csak beszélgetésre használom.


Viszont szoktam azért nézni az ő profiljait nyilván amíg ismerkedtünk akkor is az ottani képeken gyönyörködtem benne. De kb 1 hónapja vagyunk együtt és már tényleg kezd komolyodni a kapcsolat de egyik oldalon sincs semmi utalás arra, hogy ő esetleg foglalt lenne. Továbbra is érkeznek a talpnyaló kommentek a képei alá, hogy milyen szép meg szivecskék meg stb. Ő nem ír vissza szivet sőt általában semmit max köszit de azért zavaró. A másik, hogy facebookon is egyedülálló.


Mondom engem ezek a dolgok nem zavarnak én telibef0som az ilyen dolgokat de annak tudatában, hogy ő mennyire nem elég elgondolkodtató miért nem oszt meg engem is?! Nem vagyok csúnya vagy égő egyáltalán akkor össze sem tudtam volna jönni vele. Fél, hogy akkor már csökkenne a "marketing értéke" vagy mi? Egy csomó párnál cuki közös képek nála meg sehol semmi. Rosszul esik.


Nem kérdeztem még meg tőle miért van ez, gondoltam még várok. De meddig? Vár valaki jobbra vagy mi? Az meg nehogy meglásson engem mert akkor lehet nem érdekli már? Csak ilyenekre tudok gondolni.


2017. jan. 15. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Miért nem kérdezed meg??

Nálad mi van kint? :)

2017. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A legrosszabb ***** válasza:
43%

Lecke 23:


Kerülni fényévekre a közösségi médiába beszopódott csajokat.

2017. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%

"Meg hát facebookja kinek nincs szóval értitek."


Hát, nem. Amúgy kérdezd meg, ki elől akar eltitkolni.

2017. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát mond meg neki te, hogy bár te nem nagyon használod a facebookot, de szeretnéd ha ez kint lenne. Lehet hogy ő meg pont úgy gondolkodik, hogy mivel téged nem érdekel a facebook meg semmi ilyesmi ezért az se érdekel téged, hogy kint van vagy nincs.
2017. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Szergej55 ***** válasza:
46%
Az élet nagy nehézségei.
2017. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Még nem akarom megkérdezni, nem akarok pampogni hogy én kint akarok nálad lenni bébi. Csak gondolkodom vajon mi lehet az oka, hogy a tegnapi vacsija amit együtt ettünk kint van én meg nem.
2017. jan. 15. 20:40
 7/22 anonim ***** válasza:
47%

Lehet, h mivel Téged nem érdekel a facebook, ezért nem hiszi, hogy értelme lenne.

Neked mi van beállítva? Lehet, h ha Te beállítanád, akkor ő is csatlakozna. Én úgy nem szeretnék nőként állítgatni, h a pasinak nincs, mert utána azt hiheti, h belekényszerítem vlmibe.

2017. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én azért nem írtam ki semmit és nem raktam fel közös képeket 1 hónap után, mert úgy voltam vele, hogy ha szakítunk utána meg gáz leszedni és visszaállítani az állapotomat egyedülállóra...Nem akartam, hogy az ismerőseim lássák a drámázást. :D Ellenben a barátom folyamatosan postolt rólunk közös dolgokat már az elején is, ez engem kicsit zavart. De nem azért, mert nem szerettem vagy jobbra vártam...
2017. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

Dehofy fosod telibe, különben nem hisztiznél... mondd meg a csajnak, vagy tedd ki, hogy kapcsolatban vagytok, azt csá.

Mi egy éve együtt vagyunk, de nem állitottunk át semmit. Aki ismer, tudja, hogy mivan, a többiek meg pont nem érdekelnek.

2017. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem kell közös kép, de ha már annyir bűvöli azt a szutykot, hogy óránként up to date, a "kapcsolatban"-t azért benyomhatná.
2017. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!