Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lerobolta az önbizalmam kezdeményezni se akarok már mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval együtt vagyunk lassan 1 éve és fel éve élünk együtt. Az elmúlt pár hónapban többször előfordult,hogy mikor próbáltam kezdeményezni ő lerázott,h nincs kedve meg ,h ez neki sok stb. Végül is kiderült,hogy csak attól tart ,hogy erről szólna csak a kapcsolatunk. Rosszul esett hirtelen,hogy ezt gondolta. Nem akarom ,hogy elhidegüljünk egymástól. Már kezdeményezni sincs erőm vagy ,hogy is fejezzem ki. Eddig kívántam az érintését de most,h lekoccolt többször is . Emiatt távolság tartó lettem de nem direkt egyszerűen félek,hogy ismét leráz . Nem tudom mit mondhatnék neki. Tényleg sok ,h szinte minden nap igénylem az érintését?


25/L



2017. jan. 16. 03:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, itt nagy gond van, ha egy fiatal párnál a pasi a lány kezdeményezését annak higgye, hogy csak erről szól a dolog. Itt valami más van. Ez kamu duma a részéről. Ez biztos.

Milyen gyakran szexeltek, ő mennyit kezdeményez?

Az érintés és szex nem ugyanaz. Az természetes, hogy mindennap igényled az érintését (akár szexet is, de ebben lehetnek eltérések)...

2017. jan. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem nem lenne kivetnivalóm az ellen ha minden nap sor kerülne rá. Neki elég ha csak néhány naponta van. Nem tudom mi lehet a baj. Azt is mondta ,h tart attól ,hogy nem tudna eleget tenni a vágyaimnak és attól is fél,hogy ha elutazik majd hosszabb időre nem lennék hozzá hűséges.

Fontos a testiség de ez teljesen felháborító számomra. Ennyire nem bízik magában vagy bennem ? Meg ,hogy idézem "annyira jó nő vagy ,hogy bármikor elhagyhatnál egy olyanért aki bírja a tempót " . El vagyok keseredve :(

2017. jan. 16. 04:38
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Én a helyedben elmagyaráznám neki logikusan, hogy miért hibás az érvelése. Mármint, ha jól értem, ő most azt mondja, hogy ha sok szex lenne, akkor hozzászoknál, és nem bírnád ki, ha nem lenne pár napig. Ezért tehát "kiéheztet", hogy hozzászokj ahhoz, hogy nincs minden nap.

Namármost, ha valóban annyira ösztön vezérelt lennél, mint ami nem vagy, és aminek ő beállít, akkor a kiéheztetésnek hála még gyorsabban ugranál más pasi ágyába, mintha egyébként tökéletesen ki vagy elégítve.

Én ezt így simán felvázolnám. :)


Hosszabb távú megoldásnak nyilván kell egy kompromisszum, próbáld neki elmagyarázni, hogy az összebújás nem egyenlő a szeretkezéssel, az, hogy van intimitás a kapcsolatban, nem jelenti azt, hogy csak szexre kellene ő neked. Egyrészt ez az, amit meg kellene értenie, másrészt pedig az ő ritkább és te gyakoribb igényed között kellene egy középutat találni, különben hosszú távon nem lesz működőképes a dolog.

Egyébként itt nem a te önbizalmadat kell alapvetően építeni, hanem az övét. Te magad írtad le, azért viselkedik így, mert fél attól, hogy ő kevés neked hosszú távon. Ez az, amit meg kell vele értetni, hogy nem a teljesítménye, hanem az emiatti játszmázása az, amivel el fog taszítani magától - sőt, már el is kezdte azzal, hogy lehúz maga mellé, tönkrevágja a te önbizalmadat is.

Nagyon-nagyon komoly beszélgetésre van szükség, de ha nem fogadja el, picit sem változtat, akkor bizony nem szabad sokáig ebben a kényszerhelyzetben maradnod, mert a végén te is azon kapod magad, hogy "nem vagy elég jó".

2017. jan. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt most csak én nem értem, hol van ebben a logika?

Azért szexel veled ritkán, mert fél, hogy kevés neked a szex??

Ez tuti, hogy csak kifogás lesz, és az a helyzet, hogy neki már a heti több alkalom is megerőltető. És most kezd ráeszmélni, hogy ez így hosszú távon nem lesz jó senkinek, mert ő már most erőn felül teljesít, te pedig még mindig elégedetlen vagy.

Amíg csak jártok, és heti egyszer találkoztok, addig ezek a dolgok nem kerülnek felszínre, de együttélésnél nagyon is sok összezördülésnek lehet az oka.


Az egy dolog, hogy ő pl. csak heti egyszer igényli a szexet, de arra se hajlandó, hogy neked örömet szerezzen? Mert az annyira egyértelmű szokott lenni, hogy ha a nő nem szexelhet, akkor használja a kicsi száját. De fordított esetben a szex sosem szól arról, hogy a pasi egy kis fürgeujjakkal vagy nyelvészkedéssel boldoggá teszi a párját, aztán majd megfarkalja, ha neki is lesz rá igénye.

Így viszont tényleg az lesz a vége, hogy vagy elhervadsz mellette, és egyre kevésbé leszel nő. Vagy keresel olyat, aki mellett ki tudsz virulni, és megkapod azt a gyengédséget és törődést, amire szükséged van.

2017. jan. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most is csak óvatosan puszilgattam és rámszólt,h hagyjam abba mert nagyon csikis.. már teljesen feszült vagyok. Talán már nem tart vonzónak? :(
2017. jan. 16. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem korán költöztetek össze. A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Ha múlik a szerelem, vele csökken a libidó is...

Folytassam?

2017. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!