Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöjjek vele össze? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek vele össze? Nem akarok én kezdeményezni. Neki kell, ő a pasi! Meg nem akarom bíztatni, mert akkor nem lesz semmi nem?

Figyelt kérdés
Nehezen kezdeményez. Felvette az egyik legjobb barátnőmet msnre, nemtudom miért, talán, hogy engem idegesítsen.. Mi fér bele addig, h. ne úgy jöjjön le neki, hogy futok utána ? Nem akarom elriasztani ! 16/L
2010. febr. 3. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

csajok...

az "egyértelmű" jelzés szakértői... de ha 1 pasi esetleg erre vetemedik akkor nem értitek.. XD

1.: ha nehezen kezdeményez szted oda fog állni eléd és kinyögi? -hát nem:P

2.: rakd össze: ha tod h nehezen kezdeményez valszeg ismered 1 ideje vagy valamilyen mélységben:P tehát ő is téged ebböl következik az hogy valószínüleg "bejössz" neki .. fü de utálo mezt a kifejezést .. na m1 szóval: rakjuk össze nehezen kezdeményez ismeri a bnőd és be jössz neki:P mi következik ebből? -hát vagy az h bnődet faggatja rólad XD vagy az hogy bnődet faggatja arrol hogy van e nálad esélye vagy az hogy megint csak bnődet faggatja arról hogy mégis hogy kéne "felszednie" téged:P vagy: mindet 1üttXD

az "utána futás"ról: 21. század könyörgöm.. ez se nem gáz se nem szokatlan és ez csak a csajokat idegesíti hogy ha 1 pasi "fut" utánuk:P a pasik egójának sztem jót tesz:P

nem akarod biztatni?: össze akarok veled jönni de azért ne bizakodj... könyörgöm ha járni akarsz vele talán biztatni kéne...


és ha a fentiek még véletlenülse jutottak eszedbe.. akkor bocs de 1.: vagy még nem kéne pasiznod 2.: vagy ... nem tudok más arternatívát max h tapasztalatlan vagy bár ez se "mentség" ez józan ész kérdéseXD


18F


üdv kurtzyx

2010. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jah bocs le maradt:

21. század szintén:

neki kell ő a pasi!: WTF??? szerinted ha semmi jelet nem kap arról hogy be jön neked fog kezdeményezni? -hát nem:)

amúgy: ha én azt látnám 1 csajon hogy várja h a "sült galamb a szájába repüljön" ott hagynám a .. ne csak én "szenvedjek" XD szerintem kölcsönös a dolog:P


üdv kurtzyx

2010. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyet értek az előzövel,ha nem biztatod nem fog kezdeményezni...és nyomuj te ha félős...ha félős akkor meg ugysem zavarja hanyomulsz még akkorsem ha nagyon..
2010. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!