Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után fogtátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után fogtátok meg a kezét vagy csókoltátok meg a lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel ismerkedek igaz nem régóta, eddig 2x beszéltünk személyesen plusz msn.Holnap lesz először hogy délután talizunk.És nem tudom hogy már amikor talizunk megfogjam-e a kezét?Mert ha visszautasítja akkor azzal már rosszúl kezdődne a dolog.A másik meg hogy ha elbúcsúzunk akkor vajon puszit adjak neki vagy megpróbáljam megcsókolni?

A lányról tudni kell hogy nemigen szokott ilyen hamar megnyílni,ezt mondta is.De tegnap ráírt egy másik csávó is hogy nagyon tetszik neki és holnap suliba dumálnak is.

Nem akarok alul maradni ezért holnap vmit kéne alkotnom.Ezért is kérdezem hogy mit merjek megtenni?Mert túlságosan nem akarok nyomulni, mert lehet hogy épp ezzel elriasztom.


2010. máj. 5. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
a feleségemnek, amikor megismerkedtünk? az első személyes találkozást követő kb. 20. percben. :)
2010. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nyomultam a mostani férjemre és hát...előbb volt a petting aztán az első csók. A randikat utána hoztuk be. Fura dolog, ha így felcserélődnek a dolgok. Na mindegy.

A kérdezőnek:

Jobb, ha nem sietteted, jól mondtad. Még beszélgessetek, próbáld magadra hívni a figyelmed persze nem azzal, hogy menőzől neki, ahogy a mostani fiúk szokták. Legyél ápolt, de ne pofátlan, aki majd szétfolyik az utcán, olyan laza :D

Egy idő után, ha normálisan beszélgettek, akkor meg fog nyílni neked. A többi magától jön.

Sok szerencsét!

2010. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátom már az első találkozásnál kb.1 óra után megfogta a kezem, az első megbeszélt randin csók. 3 éve vagyunk együtt. 19/L
2010. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a helyzet úgy hozza,érzed hogy meg kell fognod a kezét,vagy nem,de ne csókold meg! ha zárkózott lehet,hogy megijed,és elriasztod,búcsúzáskor amikor hajolsz puszit adni,egyik kezeddel fogd meg a derekát,lassan hajolj,de látszódjon,hogy nem akarod megcsókolni,adj egy hosszabb puszit az arcára,utána súgd a fülébe,hogy várom már a következő találkozót vagy hogy jó volt veled,és menj el,ne nézz vissza integetni,stb. bele fog őrülni,és folyamatosan azon fog járni az agya,hogy mikor láthat megint :)
2010. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
megismertem barátnőm neten(XD) másnap elmentem hozzá, rá 1 hétre megint találkoztunk, megfogtam a kezét (ő már megakart engem csókolni de nem szerettem volna), rá 2 napra megint mentem ez volt a 3. alkalom és hát... csókolózástól elkezdve az ágy használatáig minden volt:D ez tegnap történt... de előző barátnőim mind tartózkodóak voltak nagyon egyéntől függ... 15f
2010. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kézfogás 20p, csókolózás fél óra :D

de majd magától jön úgyis :)

2010. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én lány vagyok de nálunk így történt (már nem vagyunk 1ütt ezzel a sráccal) : én már régebb óta tudtam h ő ki, de ő nem rég tudta meg rólam h én pontosan én vagyok. 1szer láttuk 1mást élőben, de ott volt sok barát is és akkor még nem éreztünk semmit 1más iránt. Utána felvettem msnre, mert jófejnek tartottam. 1-2 hétig msnen kb minden nap beszélgettünk. Aztán egyik napon elmentünk a WestEndbe, de csak mint két barát. Fent voltunk a tetőteraszon, és egymással szemben álltunk, és dumálgattunk, majd ő megfogta az egyik kezemet, de én nem szerettem volna a szemébe nézni, és kicsit elfordultam. Ő gyengéden próbált magához húzni, és én gondoltam h le akar smárolni, de még nem voltam rá készen (meg neki volt barátnője nekem meg barátom...). Aztán egy kis idő után vhogy mégis megtörtént a csók :) sok szerencsét :D 13/L
2010. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!