Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy ti csókoltatok meg először egy fiút?

Figyelt kérdés

És fiúk volt már olyan, hogy a lány csókolt meg titeket először?

Velem már volt, de úgy tapasztalom ez nagyon ritka.


2011. jún. 19. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
azt hiszem még 16 évesen megcsináltam egyszer, h én csókoltam meg először a pasit...de az volt az egyetlen eset...ja, nem, volt még egy, amikor 18 évesen szórakoztam egy fickóval, teljesen be volt rám gerjedve, mondom, legyen egy jó napja és lekaptam :D ez a két alkalom volt
2011. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt már nem is egyszer. Mikor tudom, h meg akar csókolni, de nem mer szerencsétlen, valakinek el kell kezdeni...:P
2011. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hajajj... az első csókom is úgy esett, hogy én csókoltam meg a srácot. Meg volt még elég sok ilyen eset. A fiúk valamiért félnek nálam kezdeményezni. Állítólag félelmetes vagyok, nem tudom, pedig nem harapok, csak ha szereti az illető ;)

De ez van, a mai pasik egy része túlzottan félős. És valakinek egyszer el kell kezdeni a dolgokat.

2011. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem is úgy volt az első csók, hogy a lány csókolt meg:D

Nem tudtam, hogy akarja-e, nem jelzett sehogy, én meg nem akartam beégni hogy megcsókolom és közben nem akarja az tök ciki:D

2011. jún. 19. 22:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom ezen mi a fura, ha a lány csókol először, szerintem semmi különös nincs benne de ritka azt tudom.
2011. jún. 19. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!