Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van már belőle, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van már belőle, hogy barátom nem hajlandó nyaralni menni. Mit lehet csinálni egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk már 7 éve, azt még elnéztem, hogy nem hajlandó összeköltözni velem albérletbe, mert az tényleg egy havonta 100 ezres kiadás lenne. Ezáltal külön lakunk a szüleinknél, tartalmas kapcsolatunk emiatt nincs is, mert az ottalvósdit sehol nem szeretik a családjaink. Találkozni is csak hétvégente szoktunk, mert a munkából adódóan nincs időnk arra hogy este együtt legyünk, ő későn végez, én másnap hajnalban kelek. Szóval csak hétvégente találkozunk, akkor is annyiból áll a program hogy az autóban vagyunk, kocsikázunk, néha pár órára feljövünk hozzánk ha hideg van és tévézünk. Szóval emiatt azért igényelném, hogy legalább egy évben egyszer, egy hétre elmenjünk valahová, együtt aludjunk, együtt lehessünk. Másrészt pedig abban a korban vagyunk, hogy ilyenkor kellene élnünk, világot látnunk, mielőtt még lekötnek a gyerekek (bár nem hiszem hogy ilyen hozzáállással érdemes lenne neki szülnöm). A 7 év alatt összesen kétszer sikerült veszekedések árán elcsalnom, és akkoris csak a Balatonig jutottunk. Tengerparti nyaralásra nem hajlandó eljönni, sem külföldi városnézésre, egyszerűen semmi nem érdekli a világból, pedig még soha nem járt külföldön. Most nem trópusi többmilliós utazásokról beszélünk, hanem Horvátországról, Olaszországról. Ráadásul amikor Balatonra mentünk is alap volt, hogy felezünk minden kiadást, szóval nem is azt várnám el hogy csak úgy elvigyen. Beszélni nem lehet erről vele, kitalál ezerféle kifogást mindenre... "Felesleges kiadás, nincs pénze ilyen hülyeségre, szabadság alatt pihenni akar nem utazgatni, feküdjek be a fürdőkádba ha vizet akarok, nem vezet több órát, de mellém sem ül be mert életveszélyes vagyok, nem koptatja ezért az autóját, de az enyémmel se menjünk mert annak gyenge a motorja és soha nem érünk oda, repülővel vagy vonattal nem megy, mert ő nem fog gyalogolni sehová ha odaértünk, nem beszél idegen nyelvet, az nem érdekli hogy én igen, mert ő nem fog az én segítségemre szorulni egy hétig. Ha pedig próbálom meggyőzni, akkor üvöltözök hogy hagyjam már a baromságommal. Természetesen nem csak a külföldi utazással van baja, hanem az országon belül sem hajlandó elmenni sehová. A Balaton neki unalmas, azt mondja mit csináljon ott egy hétig, kisebb tavakról szintén ez a véleménye, Budapest, Miskolc, Eger stb. szintén nem érdekli, pedig még soha nem voltunk csak átutazóban. Pedig nekem csak ő van, nincsenek barátnőim akikkel el tudnék menni bárhová, szüleim már nem bírnak jönni-menni. Szóval csak az marad hogy utazzak egyedül, ami szerintem semmit nem ér, és veszélyes egy nőnek. Ez a megoldás persze nem tetszett neki, mert szerinte majd minden pasi rám mászik a szállodában, meg a strandon. Komolyan nem tudom hogy akkor mit kellene csinálnom? Öregedjek meg úgy, hogy ki sem léptem a szülővárosomból?
2017. jan. 17. 21:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi tart még téged ebben a kapcsolatnak csúfolt szartengerben, már bocs.. És itt az, hogy nem akar nyaralni, még a legkisebb probléma.
2017. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha már most ennyire nehéz kirobbantani,a helyedben nem pazarolnék rá több időt.Ráadásul sóher is,mint az állat.Komolyan mit szeretsz ebben a pasasban,hogy elfecséreltél rá 7 évet és ki se akar költözni a szülői házból?Úgy őszintén!
2017. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Gondolkodtál már azon, hogy nem illetek össze..?
2017. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Én beszélek angolul, németül. Ha világot akarsz látni eljössz hozzám Németországba. Elmegyek veled nyaralni ahová akarod, feltéve, ha fizeted a részed. Egy potens 50-es.
2017. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 opened paradise ***** válasza:
89%
Ha nem nem engedheti meg magának,akkor nem is a nyaralás hiánya a baljós. A "kifogások"-nál már amúgyi fura.
2017. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Ugye tudod, hogy a "kapcsolatotok" életképtelen?
2017. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kiakasztó a barátod... csoda, hogy még az üzemanyagra nem sajnálja a pénzt. azért csak egy külön albérletben kezdődne az élet ha 100e is akkor is egy kicsi fizetéssel is marad 60 fejenként amiből meglehet élni egyelőre ha jobb a fizetésetek lehet élni is meg félrerakni. én nem lennék együtt vele a helyedben. hány évesek vagytok?
2017. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy ki vagy de ez a pasi nem való hozzád !Én ezt kb 1-1,5bírnàm és ha semmi nem vàltozik akkor dobom ên nem lennék ilyen palival együtt ilyen hosszu ideig!
2017. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
EZ egy savanyújóska. A Balatont sosem tudnám megunni, szerintem nagyon hamar vess véget ennek a kapcsolatnak. Keress egy hozzád hasonló, kirándulni/túrázni, természetet járni kedvelő férfit. Fiatalon kell menni, nem 60 évesen.
2017. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Csak annyit ajánlok, hogy : ÉLJ! Azt te döntöd el, hogyan. Nagyon hamar elszál feletted az idő, ugyanúgy, ahogy felettem is elszállt! És úgy öregedj meg, ha visszanézel, kevesebb legyen a megbánás, mi lett volna, ha........
2017. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!