Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a párotok amiatt veszekedne veletek, mert nem írtátok meg neki, hogy leszálltatok a buszról?

Figyelt kérdés
Nem ez a legelső eset, hogy ebből konfliktus adódik, és nem tudom, hogy jogosan érzem-e ezt problémának vagy túlreagálom, és az ilyen szintű számonkérés elfogadható még. A történet dióhéjban annyi, hogy beszélgettünk miközben a buszon voltam, de hideg volt, ezért csak azt írtam már meg neki, hogy hazaértem. Ő ezt úgy értelmezi, hogy nem foglalkozom vele. Máskor is adódik ilyen, például ha napközben elfoglalt vagyok és nincs alkalmam írni neki. Lehet, hogy bennem van a hiba, csak nem tudom megszokni, hogy ilyen szinten be kell számolnom az életemről.

2017. jan. 18. 18:42
1 2 3
 1/21 RRR ***** válasza:
100%
Elbeszélgetnék vele erről,hátha nem egy kretén és felfogja!
2017. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj viccen kivul... kesobb jon az, hogy "tan azert nem irsz nekem mert epp mashol vagy!". Aztan meg azert nem irsz neki mert szerinte epp masON vagy...
2017. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Mi a nap minden másodpercében beszámolunk a másiknak arról, hogy éppen mit csinálunk, pl ebédelek, közben minden egyes rágást leírok neki. Így néz ki egy normális kapcsolat.

Viccet félretéve, a párod valami fogyatékos? Vagy miért kéne megírni neki, ha tudja, hogy úton vagy, hogy éppen leszálltál a buszról? :D

2017. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó megoldás erre: nem hülye kis tinikkel állj össze, keress magadnak partnert a felnőttek világából.
2017. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem normalis dolog. Nyilvanvalo, hogy az ember napkozben eli az eletet, dolgozik, utazik, bevasarol, osszetalalkozik az utcan xy-nal es beszelgetnek, es ilyenkor nem tudja potyogni a telefonjat, ennek a masik is tudataban lehetne, hogy valoszinuleg eppbilyen helyzet gan, ha nem irsz vissza. Ha mas teren figyelmes vagy,akkor nem ebbol kene kovetkezteteseket levonni.

Megoldas

1,mindezt elmondod neki is es o megerti

2, Leszallas elott megirod neki, hogy most mennem kell, majd irpk, ha hazaertem, puszi, es tudja, miert is tuntel el hirtelen

3,Nem a neten elitek az eleteteket, nem irogattok egymasnak, hanem szemelyesen toltotok egsutt minel tobb minosegi idot

2017. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Dehogy, csak kissé féltékeny és nagyon igényli, hogy a nap minden percében kontaktusban legyünk, én pedig inkább olyan ember vagyok, akinek viszont szüksége van szabad térre. Csak néha megfojtva érzem magam emiatt..
2017. jan. 18. 18:54
 7/21 anonim ***** válasza:
És minek viseled ezt el?
2017. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az életünk más területein nincsenek nagyobb problémák és úgy érzem, hogy ezen felül figyelmes vagyok vele. Ha együtt vagyunk általában minden rendben van, akkor jön ki belőle ez a kisajátításvágy, ha nem vele vagyok. Igazából csak az idegesít, hogy ilyen apró dolgok miatt áll le veszekedni, mint ez, vagy, hogy milyen ruhát vettem fel, kivel-hová-meddig megyek és mikor érek haza stb..
2017. jan. 18. 18:58
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez elég jelentős probléma, de te tudod. Én megőrülnék egy ilyen embertől.
2017. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Az a baj, hogy meg nem latod a rozsaszin erdotol, hogy mekkora szarban elsz igazabol.
2017. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!