Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim borzasztó sokat fingik. Tuti, hogy ez már egészségtelen, de nem tesz ellene, én meg undorodom tőle. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Éjjel nappal rengeteget fingik és iszonyat büdös. A leggázabb az, hogy még poénosan kommentálja is, nekem meg már felmegy a pumpám. Mondtam neki többször, hogy valamit csináljon magával, mert esküszöm azon agyalok,hogy megfogom magam és hazaköltözök. Eddig "csak " reggelre állt áporodott fingszagba az egész szoba, mostmár napközbe is ha pihen. Kajak fingszag veszi körül. Nagyon durván nyomja, undorodok tőle. Orvoshoz nem akar menni, ha meg különvonulok aludni tőle, megsértődik. 4 Éve vagyunk együtt, egyre parasztabb ilyen téren. Mindig ráfogja, hogy jaj hát a karfiol, vagy a tojás, vagy teljesen mindegy "dolgozik a pörkölt " Hányinger... Ugyanazt esszük én mégsem produkálok ilyen durvákat. Ráadásul a zabálást sem képes visszafogni. Simán 3x annyit eszik mint én. Természetesen hús, krumpli, tészták, fehérkenyér....Én már teljesen külön kajákat eszek. Neki a hal pl nem kaja, mert nem lakik tőle jól, a zöldségre is fintorog hogy az nem laktat. Csak a zsíros nehéz kaja neki a kaja. Nem tudom mit vár, de engem rohadtul idegesít és nem hiszem, hogy miatta nekem ilyen durva állandó fingszagba kell legyek. Nincs erre valami gyógyszer vény nélkül? Komolyan a szakításon gondolkozok, mert már régóta ez van.
2017. jan. 19. 06:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Rossz az emésztése, a doki tudna írni vmit neki, még te is megírathatod.
2017. jan. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Valami vény nélküli? puffadásra való szereknek kellene erre hatni?
2017. jan. 19. 06:19
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Persze,hogy van ilyen szer- lapátnyéllel pofán csapni!

Milyen dolog az,hogy "összefossa" a szobát....

Van wc -fingjon oda!

2017. jan. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Chuck Norris féle pörgőrúgás gyomorra utána fejbe a tahót.
2017. jan. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
valami pre- meg probiotikummal próbálkozz, olyat lehet találni étrendkiegészítőket forgalmazó boltokban. Esetleg Normaflor a gyógyszertárból. Viszont a teljes megoldás nyilván az étrendváltoztatás lenne..ha egy ideje már habzsidőzsizik akkor gondolom már kezd rajta meglátszani is háj formájában. Egész egyszerűen állj elé és mondd neki, hogy az életmódja kigyilkolja a vágyaidat iránta, hogy nem kívánod és változtatni kellene, a legjobb ha együtt, te is eszed vele a lájtos kajákat. Ez abszolút egy érthető és elfogadható érv és ok. Ha nem érti meg akkor lépj le. Úgysem talál mást ilyen stílussal, majd észreveszi magát!
2017. jan. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
A kajában igaza van, de a fingással tényleg kezdhetne valamit. Mondd meg neki, hogy vagy te, vagy a fing!
2017. jan. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
10%

Ha nekem akarná megmondani a barátnőm, hogy mit ehetek, nem kéne gondolkozzon azon, hogy elhagy, úgy repíteném, mint macskát sz*rni.

Persze én egészségesen táplálkozom, azonban az étrendem fontos, és nem dobom csak úgy el. Szinén utálom a halakat.


Fingásról annyit, hogy látta rajtad, hogy az elején nem szóltál, elfogadtad, ezért elkezdte természetesnek venni. Mondd meg neki, hogy azt a pasit akarod visszakapni, aki a párkapcsolat elején volt, ha nem megy el az orvoshoz vagy csinál magával valamit, akkor elgondolkozol a kapcsolatotok jövőjén.

S felírhatja magát a legviccesebb okok, miatt dobtak, listára.

2017. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, tényleg nem egyszerű így.

A legnagyobb gond az, hogy ez valóban valamilyen tünet lehet. Arra próbáld rávenni, hogy menjen el ezzel orvoshoz, mert nem az a kínos, ha ott beszél róla, hanem az, hogy állandóan fingik.

Azt pedig nem értem, ha tudja, hogy téged idegesítenek ez a poénok, akkor miért nem áll le vele? Ez inkább ok lenne a hazaköltözésre, és ezért egy szava se lehetne.

Azt én értem, hogy a szellentést nem lehet (örökké) visszatartani, és aminek ki kell jönni, az kijön. De ehhez kommentárt is fűzni viszont egyáltalán nem kötelező! Ahogy a másikat direkt ezzel idegesíteni sem az.


A baj az, hogy ha elkezdtél tőle megundorodni, akkor az többnyire egy visszafordíthatatlan folyamat. Ha nem megy el orvoshoz sem, és nem hagyja abba a baromkodást, akkor kiérdemelte, hogy otthagyd a fenébe.

2017. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
27%
Nem hiszem hogy a fingás a lényeg. 3-4 éve is fingott, de akkor még jó volt hisz most is vele vagy. Gondolom van más probléma és ezért akadsz ki ennyire a fingáson.
2017. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
díszcsomagold neki [link]
2017. jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!