Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire egészségtelen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egészségtelen egy kapcsolatra a közös munkahely?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egy munkahelyen dolgozunk, alapvetően itt ismerkedtünk meg is. Minden szép és jó volt az elején. Viszont rádöbbentem pontosabban rádöbbentünk, hogy egy légtérben lenni egymástól 10m-re nem túlságosan egészséges. Ő még annyira nem is érzi de én igen. Egész nap látom, és szoktunk beszélgetni is chaten, közös ebéd etc. Nekem ez sok, persze délután meg program vagy nálam alszik vagy én nála. Sokszor már úgy érzem, bárcsak lenne egy kis lélegzetvételnyi idő. Szeretem őt, de mégis feszélyez a dolog. És azt érzem ez hosszú távon nem lesz jó. Vele beszéltem már elmondtam 2x és ő is azt mondja, hogy nem túl jó. Most cégen belül más munka után nézett valszeg megkapja, de akkor is ugyan abban a szárnyban lesz de remélhetőleg sokkal távolabb tőlem. Félek ez megöli a kapcsolatot, mert egyszerűn nincs meg az a "bugi" legyen már 17:00 és lássam őt, vagy mit fogunk csinálni etc.. Értitek. Szóval akinek van hasonló tapasztalata, hogyan lehetne megoldani, vagy jobbá tenni kérem ossza már meg.


Én most kaptam előléptetést és nem tudok és nem is akarom otthagyni a munkahelyem. Ha valaki ezt javasolná. Köszönöm várom az ötleteket, véleményeket.



2014. ápr. 15. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez van mikor ráunsz a partneredre, nem kellene ennyi időt együtt tölteni, friss még a kapcsolatotok látszik.
2014. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó oké, de hát ha egy helyen vagyunk, akkor most mit tudjak csinálni? Tudom, hogy nem igazán egészséges egy kapcsolat számára. 10 hónapja vagyunk együtt.
2014. ápr. 15. 19:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon nehéz. :S Nekem két hasonló munkahelyi kapcsolatom is volt, és annak ellenére, hogy nagyon szerelmesek voltunk egymásba, egy-egy évnél nem tartott tovább, mert egyszerűen nem bírtuk, hogy 0-24-ben egy légtérben kell tartózkodnunk. A kapcsolataim elején nem volt meg a másik hiányérzete, amitől később még jobban össze lehetett volna kovácsolódni, hanem ott voltunk egymásnak egész nap. Nehéz dolog ez, nehéz is rá megoldást találni sajna. :(


28/F

2014. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azt mondom soha ne dolgozzanak egy helyen., Ha még is legalább 10 emelet válassza el őket.
2014. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:/ Félek itt is ez lesz .. és közös megegyezéssel váltatok el vagy valamelyik fél adta be a derekát végül, úgy értem te vagy ő?
2014. ápr. 15. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy akkor egyikünk sem merte ezeket beismerni, majd végül tákolt ürügyekkel, haraggal váltunk el. Az elsővel azonban javult a kapcsolatunk (4 éve történt), olykor egymásra írunk FB-on, és amikor utcán találkozunk, lazán leállunk akár negyed órán keresztül is trécselni, a második munkahelyi barátnőm ő makacsabb, hisztisebb volt az átlagnál, vele azóta nem beszéltem. :)
2014. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nálunk ez nyitott dolog, tehát tudja, ő is érzi, próbálkozik ezért is megy más csoportba. De nem tudom ez megoldja-e a dolgot. Félek ettől az egésztől és mostanság ez stresszel..
2014. ápr. 15. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Az mindenképpen jó, ha felismeritek a problémát, javíthat a kapcsolatotokon, bár személy szerint egyelőre képtelen vagyok hinni a munkahelyi viszonyokban, így lehet kissé hervasztólag hatok a problémádra.
2014. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Semmi gond, reális vagy.

Az a bajom, hogy idegel ez a szitu és nem tudok mit tenni. Ne beszéljek vele napközben, kerüljem, vagy mit nem lehet, lát .. és délután meg legyek pasi. Elmondtam neki mindent hogy érzek, de nem tudom, hogy én meddig bírom. És mindenki első kérdése ez, hogy nem gáz ez, hogy ennyire együtt vagytok.. kolléga nője is mondta az tenne jót ha távol lennénk egymástól .. hát mondom igen.

2014. ápr. 15. 19:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt kapcsolata válogatja. Mi is a munkahelyen ismerkedtünk meg a férjemmel és egy darabig utána is együtt dolgoztunk. Nekünk nagyon jó volt és most is azt szeretnénk elintézni, hogy megint egy helyen lehessünk. De biztos vannak, akiknek nagyobb a szabadságigényük.
2014. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!