Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy pasit nagyon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy pasit nagyon. Vele voltam ugy elsönek a baj csak az hogy én 18 vagyok é 43 És nem tudopm h szeret e hogyan deritsem ki? Vagy mit tegyek h elfeljtsem? ürulten szeretem

Figyelt kérdés
A hejesirási válaszokat hadjátok mert nem magayr a billetyum tudom h nem rok helyesen
2010. máj. 5. 19:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Én 19 éves vagyok ö 43 éves
2010. máj. 5. 19:45
 2/7 anonim ***** válasza:
mit kedvelsz a vén fa.szokban? keress magadnak valót...
2010. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

1. Magyar a billentyűd.

2. Nem tudsz helyesen írni.

3. Gratulálok hogy egy pedofillal vesztetted el.

2010. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A "hadjátok" büntet. Keményen.
2010. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azért ennyire szarul írni nem magyar billentyűvel sem lehet. :D

amúgy. valószínűleg egy kis csitri voltál neki, keress mást. (:

2010. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elé állsz, megmondod, hogy szereted...és utána megkérdezed, hogy ő hogyan érez irántad.
2010. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És szerinted meg is mondaná a faszi őszintén, hogy szereti-e? Ugyan már... Szerintem csak egy fiatal csajra fájt a foga.

Ki kell hogy ábrándítsalak: nem valószínű, hogy szerelmes, csak egy jót akart élvezkedni. És ha folytatni akarja a "kapcsolatot", akkor valószínűleg továbbra is a vágy hajtja és nem a szerelem. De gratulálok, mert teljesítetted egy 43 éves ember vágyát!

18 éves korodra lehetne annyi eszed, hogy ne higgy el minden hülyeséget. Ahelyett, hogy ágyba bújsz vén csókákkal, inkább a helyesírást gyakorold a magyar billentyűzeten!

2010. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!